Doktorun Rapor İsteyen Öğretmene Verdiği Müthiş Cevap Sosyal Medyada Olay Oldu

Doktorun Rapor İsteyen Öğretmene Verdiği Müthiş Cevap Sosyal Medyada Olay Oldu. Okula geç kalan öğrenciye gidip  doktordan rapor almasını söyleyen öğretmene doktorun cevabı şok etti. İşte o müthiş cevap

Doktorun öğretmene yazdığı cevap, sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor. Derse geç kaldığı için “yok” yazılan öğrenciden öğretmeni sağlık raporu istedi.

Rapor talep edilen doktor tarafından öğretmene cevap yazıldı.

12-2

EFSANE CEVAP

Cevapta, “Değerli hocam; öğrencinize “geç kaldın, yok yazıldın, git rapor al” dediğiniz tarafıma iletildi. Hasta olmayan sahsa rapor düzenlemem evrakta sahteciliğe giriyor. Öyleyse yoklamada öğrencinizi var gösterin. Saygılar…” denildi.

Siz bu  cevap hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce doktorun yaptığı davranış doğru mu? 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
demlikcay 2 yıl önce

ogrencinin lafi ile hareket eden bir doktor bence.ogrenci gec kalinca bende yok yaziyorum ve ogrenci hemen saglik ocagindan rapor almaya gidiyor.eminimki giden ogrencilerden bir kismi HOCA BIZI YOK YAZDI VE KALIYORUM HOCAM DEDIM O DA GIT RAPOR AL DEDI dimistir.yani yok yazan suclu ogretmen, rapor al demeyen ve suclu olan yine ogretmen.ayni zamanda bu durum Ogretmenlerin Turkiyedeki durumunu acikca aciklayan bir ornektir.

banner14

banner13