Burası Afyon'un Dinar ilçesi. Kopsun mu Kıyamet?

Kopsun kıyamet dedikleri bu olsa gerek. 2 Kız kardeşine yıllarca tecavüz ediyor, kızlardan biri hamile kalınca annesine söylüyor ve olay açığa çıkıyor. Olayın açığa çıktığını öğrenen bu pislik abi müsveddesi, iki kızkardeşini kafasından vurarak öldürüyor. İnsan abisine babasına güvenemeyecekse bu dünyada, kime güvenecek. 
İyi ki varsın cehennem. Bunun gibi pislikler için
Dün öğle saatlerinde iki kız kardeş başlarından silahla vurularak öldürülmüş halde bulundu. Sonrasında kızların babası ve 4 kardeşi sorguya alındı. 21 yaşındaki kızların abisi Bayram her şeyi itiraf etti.

20 yaşında Aysel ve 16 yaşındaki Hatice tam 4 yıldır abileri tarafından cinsel istismara uğruyorlarmış ve yapılan otopside Aysel'in tam 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.
Dünya yanmalı mı?
Bu ülke yanmalı mı?
Afyon'da yer yerinden oynamalı mı?

Katledilen kızkardeşler 4 yıl boyunca abileri tarafından cinsel istismara maruz kalan ve 5 aylık hamileyken bunu annelerine söyledikleri için yine abileri tarafından başlarından vurulan

AYSEL ve HATİCE
Dinar ilçesine bağlı Çayüstü köyünde dün akşam 20 yaşındaki Aysel Şahin ile 16 yaşındaki kardeşi Hatice, evlerinde başlarından vurularak öldürüldü.

15 yaşındaki yeğenine tecavüz etti, 67 yıl hapis cezası yasa gereği 30 yıla düşürüldü
Cesetler incelemenin ardından Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma, baba Nihat Şahin ile iki erkek kardeşi gözaltına alarak sorguladı. Ayrıca savcı gözetiminde, cinayette kullanılan silahın tespiti için de çalışma başladı.

Ağabeylerden Bayram Şahin, sorgu sırasında kardeşlerini öldürdüğünü itiraf etti. Şahin, cinayette kullandığı tabancayı da nereye atttığı tarif etti. Silah, eve 700 metre mesafede, toprağa gömülü olarak bulundu.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Özlem 2 yıl önce

Alıştırıldık bu haberlere bile

Avatar
alirıza aksul 2 yıl önce

dınarlı olarak utanc duydum Allah cehende yaksın

Avatar
Ayla 2 yıl önce

Allah kahretsin böyle sapıkları onları biryerlerinden asmak lazım

Avatar
Ersin 2 yıl önce

Bunları Arastirsinlar Öz kardeş değildir yoksa Aynı karında büyüyen böyle saçmalık yapmaz DNA testi yapılsın

Avatar
Pinhan 2 yıl önce

Kizlar bunu anneye ne zaman soylemis? Anne baba da suçlu. Evin içinde ki olayi 5 yil nasil farketmemişler

Avatar
Celal 2 yıl önce

Evet dinarlılar kendilerini afyonu olarak görmezler ama senin gibi salaklar yüzünden MK yavur tohumu seni

Avatar
ŞOKOMOKO 2 yıl önce

Dinar ilçesi kendini Afyonlu olarak görmez hazzetmez kabul de etmez, onlar ISPARTA yakın görürler sever ve tercih derler. ilçede olan bir hadisede afyon un adının geçmesi üzücü. Allah ıslah etsin.....

Avatar
İbret 2 yıl önce

Dünyanın sonu gelmiş