Ayakkabılarını Çıkarıyor Diye Kreş Çalışanı Küçük Çocuğun Ayaklarını Bantladı

Doğru kreşi seçmek kolay değil. Kreş seçiminde en çok dikkat edilenler, kreşte verilen eğitim ve eğitim veren kişilerdir. Bu nedenle kreş seçerken derin bir araştırma yapmanız gerekir.

Kreş ücretleri bazen pahalı olabilse de anne ve baba çalışıyorsa ve çocuğa bakacak bir büyük yoksa, en iyi seçim çocuğu kreşe bırakmaktır.

Bir anne, çocuğu için en uygun kreşi bulduğunu düşünüyordu. Uzun bir süre boyunca da fikri değişmedi. Ancak bir gün kızını okuldan aldıktan sonra gördükleri karşısında inanılmaz sinirlendi.

Çocuklarımızı kreşe bıraktığımızda, onlara bir anne ve bir baba edasıyla yaklaşıldığını düşünmek isteriz. Kreş çalışanlarının görevi çocuklara hem bir şeyler öğretmek hem de mutsuz olduklarında onları mutlu etmek için doğru yolu izlemektir.

Jessica Hayes ismindeki anne yine bir gün kızını kreşten aldıktan sonra bileğinde bant izleri gördü.

Koli bandıyla bantlamışlar
Küçük kızın bileğine koli bandı öyle sıkı sarılmış ki kızın bileğinde morluk oluşmuş.

Şaşkına dönen anne hemen Facebook’ta kızının bileğinin fotoğraflarını paylaştı. İnsanlar, yaptıkları yorumlarla ne kadar sinirli olduklarını gösterdiler.

Gönderi işte şöyle:

“Kızımın başına gelenleri kabullenemiyorum. Kızım ayakkabı çıkarmayı yeni öğreniyor. Kreşte çalışan birisi de sürekli ayakkabısını çıkarıyor diye koli bandıyla bileğini bantlamış.”

Jessica’nın aktardıklarına göre koli bandı kızının bileğine öyle sıkı bantlanmış ki bileği şişmiş ve morluk oluşmuş.

Jessica, “Uzun süredir kızımı emanet ettiğim kişilerin böyle bir şey yapması onlara olan inancımı yitirmeme neden oldu” diye ekledi

Cafe Mom’dan aktarılanlara göre, Jessica durumu kreş müdürüne bildirmiş. Müdür de “Kızınıza bunu yapan iki kişiyi işten çıkardık” şeklinde cevap vermiş.

Jessica, kızına bunu yapan kişilerin kreşten atılmasının ardından kızını yine aynı kreşe götürmeye devam etmiş.

Şimdilerde insanlar bu konuyu tartışıyor. Bazıları Jessica’yı savunurken bazıları da kreş çalışanlarının yönteminin doğru olduğuna inanıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Newsner

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol