Ataması Yapılmayan Öğretmen İntihar Etti.

Gencecik hayat dolu, hayalleri olan gençlerimizin bunalıma girmeleri ve intihar etmeleri çok acı ve elem verici bir durum. 

Ataması yapılmadığı için kendini asana Doğukan öğretmen, bunalıma girerek hayatına son verdi. Dün akşam yaşanan acı olayda. Uzun süredir maddi sıkıntılar çektiği öğrenilen Doğukan Özyılmaz, kız arkadaşından aldığı borcu da ödeyemeyince bunalıma girdi.

Çalıştığı yerden parasını alamayan Özyılmaz, akşam saatlerinde boğazına kemerini bağlayarak kız arkadaşına cep telefonu üzerinden bu görüntüyü gönderdi. Özyılmaz'ın kız arkadaşı durumu polise ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri dairenin kapısını açan olmayınca çilingir çağrıldı. Çilingir yardımıyla kapının açılması sonrası içeriye girmeyi başaran polis ekipleri Özyılmaz'ın cansız bendeni ile karşılaştı. Savcı incelemelerini yaptıktan sonra gencin cesedi Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

KOYUN CAN DERDİNDE KASAP ET

Herkes Özyılmaz'ın ölümüne üzülürken, kapıyı açmak için çağırılan çilingirin Özyılmaz'ın kız arkadaşından 50 TL ücret istemesi ise gerilimli anların yaşanmasına neden oldu.

Doğukan, Özyılmaz Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliğinden 2015 yılında mezun olmuştu....

Arkadaşımıza Allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol