Yapılan Sınav Uzmanlık Değil, Maaş Sınavıdır

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Yapılan Sınav Uzmanlık Değil, Maaş Sınavıdır

Son zamanlarda en fazla konuşulan ve gündem olmayı başaran konuların başında, uzman ve başöğretmenlik sınavı gelmekte.

Öğretmenlerin çoğunluğu yapılacak olan yazılı sınava, yaz tatilinde verilen eğitimlere ve sınav için hazırlanılacak olan PDF'lere haklı olarak karşı çıkmaktalar.

Öğretmenlerin uzmanlığının sınava tabi olması, o öğretmene yapılan büyük bir haksızlık olarak nitelendirilmekte.

Yapılacak olan uzmanlık sınavı değil, maaş sınavıdır. Öğretmenlere mesleki gelişim olarak bir katkısı olmayacağından dolayı, sınava karşı gelinmekte.

Uzman öğretmenlik unvanı alınınca, maaştan başka bir etkisi olmayacak. Özellikle emeklilikte hiç bir katkısı olmayacak.

Özellikle büyük twitter etkinliği sayesinde, öğretmenler sınavın iptalini istemekteler. Sınavsız olarak uzman ve başöğretmenlik unvanlarının verilmesi, en doğru karar olacaktır.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı