500 Bin Öğretmeni İlgilendiriyor

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Yaklaşık 500 bin öğretmeni ilgilendiren Uzman ve Başöğretmenlik sınavı ile ilgili change.org'da “Uzman ve Başöğretmenlik sınavı kaldırılsın! Yıl şartı yeterli olsun!” talebiyle başlattığımız imza kampanyamız 34.068’i buldu. Sizlerin duyarlılığı ve verdiği destek sayesinde kısa sürede 34 bin kişiye ulaştık.
Hedefimiz sesimizi ve talebimizi daha geniş kesimlere duyurmak, onlarında desteğini almaktır. Sizlerin yardımıyla ilgili makamların sorunumuza sessiz kalmamasını, çözüm için adım atmasını sağlamayı istiyoruz. Daha ulaşmamız gereken on binlerce bu sorundan mağdur kişi var. İlgili makamları çözüme zorlamak için daha fazla kişiye ulaşmamız gerekiyor.  Bugüne kadar verdiğiniz destek bizim için çok anlamlı ancak daha geniş kesimlere ulaşmak için sizlerin yardımına ihtiyacımız var. İlgili makamların dikkatini çekmek için kampanyamızı daha geniş kesimlere ulaştırmamızda yardımcı olur musunuz?

Kampanyayı İmzalamak İçin TIKLAYINIZ
 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı