Seçim Öncesi Ücretli Öğretmenlere Atama Hakkı Verilir mi?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

2023 Seçimleri Haziran ayında yapılması planlanmakta. Haziran ayında yapılacak seçimler öncesinde ücretli öğretmenler, kendileri için atama müjdesi beklemekteler.

 Ücretli öğretmenlere seçim öncesi bir imkan tanırlar mı? Prim gün sayısı göz önüne alınarak, atama hakkı verilir mi?

Olası böyle bir atamada, prim gün sayısına bakılarak değil, bir önceki yapılan atamada olduğu gibi, yine KPSS puan üstünlüğünün esas alınarak atama gerçekleşebilir.

Ancak böyle bir atama veya ücretli öğretmenlerin haklarına yönelik her hangi bir iyileştirme yapılması, çok zor görünmekte.

Daha önceki yıllarda da olduğu gibi, önümüzdeki seçimler nedeniyle ücretli öğretmenlere yönelik bir atama yapılması, neredeyse imkansız diyebiliriz.

Ücretli öğretmenlerin haklarında iyileştirme olarak ise, zaten geçtiğimiz günlerde ek derslere yapılan zam neticesinde, bu tarz bir iyileştirilme yapıldı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı