2022 Yılı Ücretli Öğretmenlik Saat Ücreti Ne Kadar?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

2022-2023 Eğitim öğretim yılında, ücretli öğretmen saat ücreti ne kadar? Ücretli öğretmenlerin saat ücreti ne kadar? 2022 Yılında ücretli öğretmen saat ücreti ne kadar oldu?
2022 yılı için ücretli öğretmenlerin saat ücreti, 40,15 TL olarak belirlenmişti.

Bu net miktar asgari ücret olan 5500 TL'ye kadar geçerli olan net ücret. Çünkü asgari ücrete kadar olan kısımdan gelir ve damga vergisi kesintisi yapılmıyor. 

Son yapılan düzenleme ile birlikte ücretli öğretmenin genel anlamda alacağı ücret miktarı asgari ücreti geçmekte. O yüzden asgari ücret olan 5500 TL üzeri alınacak olan ücretten, gelir ve damga vergisi kesileceği için bu 40,15 TL olan miktar sabit olarak kalmayacaktır.

Ek derse yapılan son zam ile birlikte haftalık olarak çalışılan süre içinde, ücretli öğretmenlerin aylık maaşları neredeyse asgari ücret kadar oldu diyebiliriz. 

Anahtar Kelimeler:
2022 Yılı Ücretli Öğretmenlik Saat Ücreti Ne Kadar?2022 Yılı Ücretli Öğretmenlik Saat Ücreti Ne Kadarücretli öğretmen Saat ücretiücretli öğretmen Maaşıücretli öğretmenler Ne Kadar Maaş Alacak2022 Yılında ücretli öğretmen Maaşı Ne Kadar Oldu2022 Yılı Ücretli Öğretmen Ek Dersi Ne Kadarücretli öğretmen Haftalık Ders Saatiücretli öğretmenlerin Haftalık Ders Saatiücretli öğretmen Haftalık Ders Saati Ne Kadarücretli öğretmenler En Fazla Kaç Saat Ders Alabilirücretli öğretmenler Haftalık Kaç Saat Ders Alabilirücretli öğretmen Haftalık Ders Saati Kaç LiraÜcretli Öğretmen Maaşı Ne Kadar Olduücretli öğretmen Maaşı Ne KadarÜcretli öğretmen Maaşı Ve Ders ücreti 2022Ücretli öğretmen Maaşı Ve Ders ücreti 2023Ücretli Öğretmen Ek Ders ÜcretleriEk Ders ücreti2022 ücretli öğretmen Maaşı2022 ücretli öğretmen Maaşı HESAPLAMA2022 ücretli öğretmen Ders ücretiYeni ücretli öğretmen Maaşı 2022Yeni ücretli öğretmen Maaşı 202Yeni ücretli öğretmen MaaşıOkul öncesi ücretli öğretmenlik MaaşıÖzel Eğitim ücretli öğretmenlik MaaşıÜcretli öğretmen Ders ücreti Ne Kadar 2022?Ücretli öğretmen Ders ücreti Ne Kadar 2022Ücretli öğretmen Ders ücreti Ne KadarÜcretli öğretmen Ders Saati ücreti Ne Kadar?Ücretli öğretmen Ders Saati ücreti Ne Kadar1 Saat Ek Ders ücreti Ne Kadar?1 Saat Ek Ders ücreti Ne Kadar30 Saat Ders ücreti Ne Kadar?30 Saat Ders ücreti Ne Kadar2023 Yılı ücretli öğretmen Ek Ders SaatiÜcretli öğretmen Ek Ders ücreti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al