1. Dönem Açık Lise Sınav Sonuçları Ne zaman Açıklanacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Milyonlarca adayın katıldığı Açık lise AÖL sınavları, 4 Aralık Cumartesi günü online olarak yapılmaya başlanacak.
Milli Eğitim Bakanlığı aldığı ilk kararla birlikte, açık lise 1. dönem sınavlarının yüz yüze yapılacağını açıklamış, daha sonrasında bu kararından vazgeçerek, sınavların uzaktan online yapılmasına karar vermişti.
Peki önümüzdeki hafta online olarak yapılacak sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 
Açık Lise AÖL sınav sonuçları geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, sınav bittikten 1 hafta 10 gün içerisinde "http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx" internet adresinden açıklanacaktır. 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
1. Dönem Açık Lise Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?1. Dönem Açık Lise Sınav Sonuçları Ne Zaman AçıklanacakAçık Lise Sınav Sonuçları AçıklandımıAçık Lise Sınav Sonuçları Ne Zaman AçıklanırAÖL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIRAöl Sonuçları AçıklandımıAöl Sınav Sonuçları Açıklanma Tarihi1. Dönem Aöl Sınav Sonuçları1. Dönem Sınav Sonuçları AçıklandımıAÖL Sınav Sonuçları Açıklandı MıNe Zaman Açıklanacak2021 Ve 2022 Açık öğretim Lise Sınavları Ne Zaman?2021 Ve 2022 Açık öğretim Lise Sınavları Ne ZamanAÖL Sınav Sonuçlarına Nasıl Bakılır 2021?AÖL Sınav Sonuçlarına Nasıl Bakılır 2022Açık Öğretim Lisesi 1 Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?Açık Öğretim Lisesi 1 Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman AçıklanacakAçık Öğretim Lisesi Online Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?Açık Öğretim Lisesi Online Sınav Sonuçları Ne Zaman AçıklanacakAÖL Sınav Sonuçları Ne Zaman AçıklanacakAÖL Sınav Sonuçları AçıklandıAöl Sınav Sonuçları AçıklandımıAÖL Sınav Sonuçları 20211. Dönem AÖL Sınav Sonuçları 2021AÖL Sınav SonuçlarıAÖL Ek Sınav Sonuçları Ne Zaman AçıklanırAÖL Ek Sınav Sonuçları Ne Zaman AçıklanacakAÖL Sınavları Ne Zaman AçıklanacakAöl Sınav Sonuçları 2021 1 . DönemAçık Öğretim Lisesi 1. Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2021Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2022Açık Lise Sınav SonuçlarıAöl 1. Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2022Aöl 2. Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2022Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonuçları 2022Açık öğretim Lisesi 1. Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13