TÜRK EĞİTİM-SEN AKADEMİ, - kullanımı ücretsiz olarak sunulan eğitim portalıdır.

TÜRK EĞİTİM-SEN AKADEMİ; okulda, evde, yolda, kısacası zamandan ve mekândan bağımsız olarak ihtiyaç duyulan her yerde ve her zaman kullanabilir.

TÜRK EĞİTİM-SEN AKADEMİ, üyelerine güncel, güvenilir e-içerikler sunmaktadır.

TÜRK EĞİTİM-SEN AKADEMİ’de bulunan e-içerikler, alanında uzman ekipler tarafından üretilmektedir.

TÜRK EĞİTİM-SEN AKADEMİ ile üyelerimiz; kamu kurumları tarafından yapılan aday öğretmenlik sınavları, görevde yükselme sınavları, müdür ve müdür yardımcılığı sınavları vb. sınavalara daha iyi hazırlanma imkânına kavuşacaklardır.

TÜRK EĞİTİM SEN AKADEMİ eğitim portalımızda şu an; MEB Aday öğretmenlik sınavı, MEB Görevde Yükselme Şeflik, MEB Görevde Yükselme Memurluk ve YÖK Görevde Yükselme sınavlarına hazırlık ile ilgili konular, özet konular, hazırlık soruları yüklenmiştir. Yüklenen dökümanlar pdf formatında indirilebilir, aday isterse konuları " Bölümü Sesli Dinle " butonunu kullanarak dinleyebilir. Ayrıca her sınav öncesi gerçek sınavın içeriğine, konuların ağırlığına uygun sekiz adet deneme sınavı yapılacaktır.

TÜRK EĞİTİM-SEN AKADEMİ sizlerin katkılarıyla daha da büyüyecek, güçlenecek ve gelişecektir.

Tüm üyelerimiz bizim için ayrı bir kıymettir, değerdir. Bizler üyelerimizi en iyi şekilde temsil etmeye, en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir hizmeti üretmeye devam edeceğiz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol