Talip Geylan, Seçim Sonuçlarına Göre Yeni Dönemin Şifrelerini Verdi

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Talip Geylan, Seçim Sonuçlarına Göre Yeni Dönemin Şifrelerini VerdiTalip Geylan :Türkiyemiz, huzur ve sükunet içerisinde bir seçimi daha tamamladı... 


Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan'ın sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklama...

"Türkiyemiz, huzur ve sükunet içerisinde bir seçimi daha tamamladı.Şükürler olsun.Millet aklının sandığa yansıyan müşterek iradesi, her türlü tartışma ve iddianın üzerindedir. Türk milletinin irfanı, Türkiye’ye yeni istikametini göstermiştir. Bu istikamet; uzlaşmanın esas alınması, kutuplaşmanın olmaması ve özellikle kamuda ötekileştirmenin ve ayrıştırmanın sonlandırılması gereken bir geleceği işaret ediyor.Yeni kurulacak bu Cumhurbaşkanlığı Hükümet modeli; her alanda toplumsal birlikteliğin sağlandığı, kamu yönetiminde ehliyet ve liyakatin esas alındığı, çalışanların sendikal ve siyasal saiklerle tasnif edilmediği, kamusal alanın sendikal ve siyasal aidiyetlere peşkeş çekilmediği yeni dönemi artık bir zorunluluk olarak ortaya koymuştur.Türkiye, artık bu esas dahilinde yönetilmek durumundadır. Bunun dışında bir anlayışla bu ülkenin yönetilemeyeceğini herkes görmelidir, görecektir.Vatandaşlık görevini, demokratik olgunlukla ifa ederek memleketimizin kaderini tayin eden halkımıza teşekkür ediyorum.

Seçim sonuçlarının ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.15 Temmuz akabinde oluşan milli birlik ve beraberlik ruhunun yükselerek devam etmesini ve bu şuurun her alanda hakim kılınmasını yürekten niyaz ediyorum.Yaşasın Türk Devleti.Varolsun Türk Milleti."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol