TALİP GEYLAN, ÖSYM BAŞKANI PROF. DR. HALİS AYGÜN’Ü ZİYARET ETTİ.

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri 17.01.2019 tarihinde Prof. Dr. Halis Aygün’e ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Geylan, ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün’e yeni görevinde başarı dileklerini iletti.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr.  Halis Aygün Genel Başkanımız ve Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimizin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  

 Ziyarette Genel Başkan Geylan da, kendilerini kabul eden ÖSYM  Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün’e teşekkür etti. Türk Eğitim-Sen olarak ÖSYM’nin önemli bir kurum olduğunun idrakinde olduklarını söyleyen Geylan, “Bir süre öncesine kadar ÖSYM güven endeksinde en üst sıralarda bulunan bir kurum idi. Ancak son yıllarda ortaya çıkan usulsüzlük ve skandallar nedeniyle vatandaşlarımızın ÖSYM’ye olan güveni rencide olmuş ve neredeyse her sınav şüpheyle değerlendirilir hale gelmiştir. Şimdi tekrar bu güven ortamının oluşturulması için gayret gösterilmelidir.” dedi.

Akademik birikimi ve yöneticilik tecrübesi itibariyle kamuoyuna güven teşkil eden sayın Halis Aygün’ün ÖSYM’yi tekrar eski muteber konumuna kavuşturacağına inandıklarını belirten Geylan, “Türk Eğitim Sen olarak, yapılacak her faydalı çalışmaya ve hizmete sonuna kadar destek olacağımızı ifade ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol