EĞİTİMDE 18 YILIN HESABI

Cumhurbaşkanımız, 18 yıllık iktidarımızda diğer alanlardaki başarımızı eğitimde gösteremedik dedi ve yeni bir dönem başladı.
Şimdi seyredin savrulmayı. Daha dün başarıdan bahsedenler, organize olmuş teşekkür twitleri atanlar, bakıyorum da bugün sorumlu arıyor. Buyurun, OKUYUN:
2002-2010 FETÖ ve daha önce atanan idareciler dönemi, (eski tüfekler dönemi)
2010-2014 İdarecilerin sınavla ve ek 2 ile atandığı dönem,
2014-2018 Mülakatlı atama ve FETÖ temizliği dönemi,
2018-2020 Sosyal medya ve sözde ehliyet, liyakat dönemi,
Şimdi kimden, neyin hesabını soruyorsunuz merak ettim? Siz önce otuz yılın hesabını verin, biz dört yılı anlatırız size. İLKSAN’ı nasıl yönettiğinize bakın önce. Sahi sizce öğretmenlere sorduğunuz cinsiyet sorusunun cevabı kaç seçenekli? 
Bu manifesto ile iki yıllık sosyal medya ve sözde ehliyet-liyakat dönemi de bitmiştir. Bu dönemin özeti şudur: Ehliyet ve liyakat sözle değil çalışma ile olur. Sınavlarda dökülenlerin tek çaresi birilerini övmek ve sürekli ajitasyon yapmaktır.
BAŞARMAK için inanmış, adanmış, kenetlenmiş çalışkan, dertli kadrolara ihtiyaç vardır. En tepeden en alt birime kadar tek yürek...

Talat Yavuz

Eğitim Bir Sen

 

Anahtar Kelimeler:
EĞİTİMDE 18 YILIN HESABI

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Öğretmen 6 ay önce

Siyaset partizanlık üç kağıt yalan dolan cehalet (diplomalı )paragözlük görev istemez verilir anlayışı. Öncelikle bitirilmelidir.