Boş Öğretmen Sözlerine Tepki

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Genel Başkan Talip Geylan, "Uzman ve başöğretmen düzenleme usulünü kabul etmeyenler boş öğretmen" şeklinde hakaret eden sözde köşe yazarına tepki gösterdi.
“Bu nasıl bir ahlaktır ki, kariyer düzenlemesi ile ilgili sergilenen eleştiri ve önerileri adeta kendini geliştirememiş yetersizlerin tepkisi olarak nitelendirebiliyor?” diye soran Geylan, eğitimle ve eğitimcilerle ilgili konuşanların ideolojik saplantıları ve siyasi hesaplarından arınarak gündeme dahil olması gerektiğini kaydetti.

Geylan, “Aksi halde örnekteki boş boğazlıkta görüldüğü gibi saçmalıklarla dolu lakırdılar dökülür dillerinden” diye konuştu. “Eğitimle ve eğitimcilerle ilgili konuşanlar, ideolojik saplantıları ve siyasi hesaplarından arınarak gündeme dahil olmalıdır” diye konuştu.

Geylan şunları kaydetti:

“Eğitimle ve eğitimcilerle ilgili konuşanlar, ideolojik saplantıları ve siyasi hesaplarından arınarak gündeme dahil olmalıdır. Aksi halde, örnekteki BOŞBOĞAZLIKTA görüldüğü gibi, saçmalıklarla dolu lakırdılar dökülür dillerinden…

Bu nasıl bir anlayıştır ki, neredeyse tüm Cumhuriyet tarihi boyunca ortaya konulan eğitim mücadelesini tahkir edebiliyor?

Bu nasıl bir kafadır ki, eğitimde yaşanan sorunların baş müsebbibi olarak öğretmeni işaret edebiliyor?

Bu nasıl bir ahlaktır ki, kariyer düzenlemesiyle ilgili sergilenen eleştiri ve önerileri, adeta “kendini geliştirememiş yetersizlerin tepkisi” olarak nitelendirebiliyor?

Bu nasıl bir terbiyesizliktir ki, mevcut uzman ve başöğretmen düzenleme usulünü kabul etmeyenlere BOŞÖĞRETMEN diye hakaret edebiliyor?”

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı