Öğretmenlerin Yaz Tatili Ne Zaman Başlayacak?

Bir çok öğretmen yaz tatili planlamasını henüz yapabilmiş değil. Seminer olacak mı, telafi eğiti mi olacak ya da yaz tatilinde okullara mı gelmek zorunda olacaklar bu konularla ilgili resmi bir açıklama yapılmasını bekliyorlar

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk dün katıldığı canlı yayında okulların kapanış tarihiyle ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Bakan Selçuk, okulların kapatılma tarihini ise, 2 Temmuz'a kadar yüz yüze eğitimin devam etmesi için ellerinden gelen tüm desteğin sağlanacağını duyurmuştu. 
Daha önce yayınlanan 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı takvimine göre , bu sene yaz tatili , "17 Haziran 2022 Cuma" günü sona erecekti.
Ancak korona salgını nedeniyle bu sene eğitimde yaşanan aksaklıklar nedeniyle, okulların tatil edilmesi 2 haftalık bir gecikmeyle başlayacak.  Okullar 2 Temmuz Cuma günü tatil edilirse eğer, öğretmenlerin tatili ise 12 Temmuz gibi başlayacak.
Okullar tatil edildikten sonra bir hafta devam eden seminerler nedeniyle, öğretmenlerin yaz tatili gecikmeli olarak başlayacak gibi görünüyor. 
Bu konuya ilişkin ayrıntılar ve gelişmeler, önümüzdeki günlerde netlik kazanacak gibi görünüyor

Anahtar Kelimeler:
öğretmen SemineleriE OkulOkullar Ne Zaman Kapanıyor 2. Dönem2021 Yaz Tatili Kaç GünYaz Tatili Ne Zaman Bitiyor2021 Yaz Tatili Ne Zaman Bitecek2021 Yaz Tatili Ne Zaman Başlayacak Ne Zaman Bitecek2021 Okullar Ne Zaman Açılacak2021 Yaz Tatili Ne Zaman BaşlayacakNe Zaman Olacak ...öğretmenlerin Yaz Tatili Kaç GünNe Zaman OlacakYaz Tatili Kaç GünYaz Tatili Ne Zaman 2021Öğretmenin Yaz Tatili Ne Zaman BaşlayacakÖğretmenlerin Yaz Tatili Temmuzda Mı Başlayacak?Öğretmenlerin Yaz Tatili 12 Temmuzda Mı Başlayacak?2021 Yarıyıl Tatili Ve Yaz Tatili Ne Zaman2021 Eğitim Öğretim Yılı Ne Zaman Bitecek?2020 Ve 2021 Yaz Tatili Ne Zaman?2021 Okullar Ne Zaman Kapanacak 2021Okullar Ne Zaman Kapanacak 2021 2 Dönem?2021 Yaz Tatilinde Okula Gidilecek MiYaz Tatili Ne ZamanOkullar Ne Zaman Kapanacak? 2021Okullar Ne Zaman Kapanacak? 2021 Yaz Tatili Ne ZamanOkullar Ne Zaman KapanacakOkullar Ne Zaman Kapanacak 2021?2021 Yaz Tatili Ne Zaman Başlıyor?Okullar Ne Zaman Kapanacak 2021Öğretmenlerin Yaz Tatili Ne Zaman BaşlıyorYaz Tatili Ne Zaman BaşlıyorÖğretmenlerin Yaz Tatili Ayın Kaçında BaşlıyorOkullar Ne Zaman KapanıyorOkullar Ne Zaman Yaz Tatiline Gireceköğretmenlerin Seminerleri Ne Zaman Başlıyoröğretmen Seminer Tarihleriöğretmen Seminerlerinin Başlayacağı Tarihöğretmenlerin Tatili Ne Zamanöğretmenlerin Tatili Ne Zaman BaşlayacakYaz Tatili Hangi TarihteOkullar Hangi Tarihte KapanacakOkulların Kapanış Tarihiöğretmenlerin Yaz Tatili Kısalıyormuşöğretmenlerin Yaz Tatili KısalıyormuÖğretmenlerin Yaz Tatili Ne Zaman Başlıyor?YAZ TATİLİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?2021 Öğretmenlerin Yaz TatiliÖğretmenlerin Yaz Tatili 2021Öğretmenlerin Yaz Tatili Tarihiöğretmenlerin Yaz TatiliÖĞRETMENLERİN YAZ TATİLİ NE ZAMANÖğretmenlerin Yaz Tatili Ne Zaman Başlayacak?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol