Öğretmenlerin Her Zaman Birlikte Olması Gereken 12 Neden

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

1. Bizden daha çok var. 

Etrafına bak ve matematik yap. Sayıca fazla sayılırız! Korkunç görünmek için ellerinden gelenin en iyisini yapan salondaki her yetişkin için, genellikle hiç bastırılmamış olan 35 genç var. Öğretmen arkadaşlarınızla yapışma, bir ayı gördüğünüzde kendinize büyük görünmekle aynı etkiye sahiptir. (Sırt çantanı bir ağaca asmak da kötü bir fikir olmayabilir.)

2. Başka kimse bizi anlamaz. 
Kaç kez dışı bir öğretmen gibi bir şey, “Bu sinek olmaz dediğini duydum var benim sınıfta”? BAHAHAHA. Sadece salla. NOBODY - çok destekleyici eşlerimiz bile - neyle uğraştığımızı bilebilir.

3. Sadece kafeteryada bir göz silindiri paylaşmak anlamına gelse bile, övgü yapabiliriz .
 
Bir zamanlar, bir başka öğretmen şöyle bir yorum yapabilir: “Bu küçük Johnny'nin size çok fazla sorun verdiği komik. O benim sınıfımda harikaydı . ”(Kayıt için, bunu söylediklerinde nefret ederiz.) Genellikle, yine de aynı sorunları yaşadılar ve belki de onunla uğraşmak için bir kesmek bile öğrenmişlerdi. “Onun annesiyle konuş; O oynamıyor, ”diyebilirim. Çözümleri olmasalar bile, sadece yalnız olmadığınızı bilmek rahatlatıcı olabilir.

4. Birbirimize bir destek verebiliriz.
Belki zor bir hafta sonra posta kutunuzda bir Toblerone var. Belki bir sarılmak ya da bir gülümseme. Bazen bir öğrencinin “Canter teşekkür ederim Sayın Cantrell bana üniversite kağıdını yazmak için hazırladım” gibi bir şey söylediğini duyabilir ve Sayın Cantrell'e yaptığı bir farkın ne olduğunu bilmesi sizin göreviniz olacaktır. Bu küçük şeyler, boğulmakta olduğumuzu hissettiğimizde öğretmenlere hayat verir.

5. Ölü fareleri sınıfınızdan çıkarırlar.
Veya yılanlar, durum böyle olabilir. Dokunmak istemediğiniz tüm ölü şeyler… Öğretmen arkadaşlarınızdan biri sizin için bunu yapacaktır. Ayrıca sana da gülecekler ama belki ölü şeyleri ortadan kaldıracaklar.

6. Bazen şunu duymalıyız: “ Sadece kağıtları yak ve bir kadeh şarap al. ” 

Aynı kağıt yığınını eve kaç kez taşıyacak, sıfır ilerleme gösterecek ve ertesi gün geri getirecek misin? Bir noktada, pes etmenizi, şöminenin içine attığınızı ve M & M'nizle biraz şarap içmeniz gerektiğini söyleyen güvenilir bir meslektaşına ihtiyacınız olacak.


 
7. Hep birlikte bir kar günü veya hava durumu gecikmesi olacak şekilde birlikte çalışabiliriz.
Eski buz-içinde-the-the-the-trick hüner. Pijamalarınızı içten dışa takmanıza gerek yok. Bu değerli kar gününü elde etmenin gerçek sırrı, tüm öğretmen arkadaşlarınızın evreni kendi isteklerine göre bükmeleridir.

8. Simbiyoz!
HER ŞEY'de hepimiz iyi değiliz. Bir tutam olduğunda, size yardımcı olacak çeşitli yeteneklere sahip arkadaşlara sahip olmak güzel. Belki de arkadaş canlısı çizim öğretmeni, okul oyununuz için manzarayı kesmeye yardımcı olur ve yardımsever sanat öğretmeni sizin için boyamanıza yardımcı olur. Sadece değişim için yapabileceğiniz bir şey bulacağınızdan emin olun. (Kendine Not: özel bir beceri, freeloader öğrenin!)

9. Spor salonunda beraber oturabiliriz.
Onunla yüzleşelim: pep ralliler cehennem bir kabus. Ruh çubuğunu kim alır? Bu öğretmen değil! Yüksek spor salonlarını katlanabilen SADECE şey, iyi bir arkadaşın güvenliğidir, yanınızdaki alış matlarıdır.

10. Birbirimizi örtüyoruz.

İyi arkadaşlıklar, bindiğinizde ya da banyoya koşarken sınıfınızı izlerken, otobüs görevinizi karşılar. Eğer söz konusu olursa, sizi korumak için bile yalan söylerler: “ Fotokopi makinesini kimin bastıracağını ve başkalarının anlaması için bıraktığımı hiç bilmiyorum !”


 
11. Biz whiny öğrenciler için birbirimizi savunuruz.
Çocuklar “çok fazla ödev veriyor” ya da “trippin” fen bilgisi öğretmeni olan matematik öğretmeni hakkında şaşkınlık duymaya başladıklarında, ilk atlayan ve rekoru kıran ilk kişiyiz çünkü kimse, hiç kimse çalışkan meslektaşlarımıza saygısızlık ediyor. .

12. Büyük öğretmenler, mesleğin soylularını sürekli olarak göstereceklerdir. 
Sadece buna değip değmeyeceğini merak etmeye başladığınızda, öğretmen arkadaşlarından birinin inanılmaz, bencil bir şey yaptığını göreceksin. Bir çocuğu ihtiyacı olan gözlükleri satın alacaklar; Kafası kansere karşı savaşan öğrenci ile dayanışma içinde olacaklar; Anne babaları orada olmayanları desteklemek için oyunda görünecekler ... ve onlarla birlikte hizmet etmenin ne onur olduğunu hatırlayacaksınız.


 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al