Verification: 37dd5e6ee914423e

Öğretmenler Rahat Giyinmeli

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Çocuklar bana her zaman neden üniforma giymeleri gerektiğini soruyorlar ve ben istemiyorum. Bu adil bir soru. Onlara genellikle okulu bitirme ödülümün olduğunu ve mezun olduktan bir gün istedikleri gibi giyinebileceğini söylerim. Ve her söylediğimde, biraz içeride ölüyorum çünkü bunun doğru olmadığını biliyorum. Mezun olduktan sonra sonunda bir iş bulacaksın ve bu işlerin çoğu sana bir şekilde üniforma giydiriyor. Kızartma makinesinde çalışan adamın şık kahverengi gömleği ve pantolonu, ya da Wal-Mart'ta dağıttıkları şeytani yakışıklı mavi yelekler olabilirdi. Her iki durumda da gerçek dünyada üniformalar var.

Ancak, öğretmenler ekstra özel bir üniforma geçme almalıdır. Yaptığımız hiçbir şey iş kıyafetlerinde yapılmamalı. Erken eğitim öğretmenleri, öğrencilerin çalışmalarına yardım ederek, dağınıklıkları temizleyerek, burunları silerek ve hiçbir zaman bir elbise ve topuklu ayakkabılarla asla yapılmaması gereken diğer etkinliklerde sürekli olarak yardımcı olurlar. Yoga pantolonları ve bol tişörtler çok daha iyi olurdu. Orta ve lise öğretmenlerinin bile, fen deneyleri, kafeterya karışıklıkları, mermi öğrencileri ve daha fazlası var. Kendini bir takım elbise ve kravatla ödünç veren bir tür iş değil.


Eğer benim druther'larımı alsaydım, bu şeyi giymeyi tercih eder miydim? Her sabah sınıfımın içine parmak arası terlik, flanel pantolon ve çok sayıda homoseksüelden biri ile girerdim. Birçok homosuma sahibim. Onlar için psikotik sınırdan başlayan doğal olmayan bir afinite var. Aslında, mükemmel kıyafetler. Fonksiyonel, cepleri önümde mükemmel bir şekilde konumlandırılmış. Çok yönlü, hava koşullarına bağlı olarak davayı yukarı veya aşağı takabilme özelliğine sahiptir. Ve konfor… oh, konfor! Eski bir dosttan gelen sıcak bir kucaklama gibi. Etrafınızdaki sarılı polimerik lifler, her şeyin yolunda gideceğini bilmenizi sağlıyor. Dış dünya ve tüm sıkıntıları benim hoodie'nin sağladığım kuvvet alanlarına nüfuz edemez.

Her türlü hava koşulunda çocuklara iniş yapmaları, çeşitli derecelerde klimalarla binaları öğretmeleri ve saatlerce ayaklarımızın üzerinde durmaları bekleniyor. Bu yüzden kıyafet kodunu tamamen tekrar düşünmenin zamanı geldi. Öğretmenler rahat olsun ve sınıfta ne gibi bir fark yarattığını görün. Slacks ile aşağı! Yüksek düğmeli yakalarla birlikte! Yoga pantolonu ve pazen ile!

Kaynak: https://www.boredteachers.com/humor/teachers-dress-comfortably


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al