Öğretmen "ÖĞRETMENDİR".... 

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Öğretmen öğretmendir. Öğretmenin ne sözleşmelisi, nede ücretlisi olmaz. Öğretmen ÖĞRETMENDİR.... 

Eğitim gibi ciddi bir kurumda, ücretli öğretmenlik adı altında görev yapan insanlara çocuklarını ve geleceğinizi emanet ediyorsunuz farkında Mısınız ? 

Eğitim şakaya gelmez ki, eğitim ciddiyetle ve işinin ehliyle yapılması gerekir. Eğitim bir ülkenin temelidir. Nasıl ki binalar yaparken temeli iyi atılmazsa o bina en ufak bir sallantıda yıkılmaya mahkumsa, eğitimde ülkenin temelidir. O temeli en güzel ve sağlam bir şekilde atmalıyız ki, ilerleyen yıllarda o sistem yıkılmasın.. 

Sözleşmeli öğretmenlik bu kutsal mesleğin itibarsızlaşmasına sebep olan unsurlardan biri haline geldi..
*Kadrolu öğretmen,
*Ücretli öğretmen,
*Sözleşmeli öğretmen..
Bu sınıflandırmalar yüzünden daha çok baskılar oluşur.. Buna izin veren Meb hala susuyor.. Hala korumuyor öğretmenlerini.. Eğitim sistemindeki bozukluklar gittikçe artıyor.. Ne zaman ideal eğitim sistemine ulaşacağız çok merak ediyorum..

O günleri görebilecek miyiz acaba?

Kaynak: www.ogretmensitemiz.com özel haberidir

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı