Doğum Günü Tebriği İçin Birbirine Sarılan İki Öğretmene Neden Ceza Verildiğini Bakan Ziya Selçuk Açıkladı

Bakan Ziya Selçuk, geçtiğimiz haftalarda bir okulda doğum günü tebriği için birbirleriyle tokalaşan öğretmenlere verilen cezanın gerekçesini açıkladı

Bakan Selçuk'a doğum günü tebriği için biribirine satılan iki öğretmene neden ceza verildi sorusunu yanıtladı.

İşte bu olaya ilişkin Bakan Ziya Selçuk'un yaptığı o açıklama

"Bu söylenen doğru değil, kesinlikle kanıtlara dayalı olarak söylüyorum net olarak söylüyorum kesinlikle tamamı yalan bir haber. Doğum günü nedeniyle sarılmadan dolayı ceza aldıkları kesinlikle yalan.

Böyle bir şey olsa ceza verenleri ben cezalandırırım. Başka bir olaydan dolayı ceza aldılar. Bu olay farklıdır ve ben bu olayı öğretmenlik itibarını zedelememek adına söylemiyorum, ben öğretmenliğin itibarını korumakla görevliyim.

Burada ifşa etmek istemem ben böyle biri değilim, benim öğretmen olarak hassasiyetlerim var. Ama sizin gibi duayen gazetecinin program sonrası bunun belgesi bilgisi nedir? bunun sizin bilmenizi isterim. Kesinlikle diyorum doğum günün de birbirine sarıldı diye iki öğretmeninin ceza aldığı haberi kesinlikle yalan.

Bu öğretmenler tamamen farklı bir olaydan ötürü ceza almışlar. Konuyu daha fazla uzatmanın konuşmanın bir anlamı yok" dedi.

Selçuk, ayrıca elindeki bilgileri, programdan sonra Cüneyt Özdemir'e gösterebileceğini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13