Bir anaokulu öğretmeniyseniz

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

1. Duyduğunuz her şeyi söylüyorsunuz.
Bir öğretmen öğretmeninin ne zaman?

Bu gerçek bir şarkı olup olmasada, yine de söyleyeceksin. Bu, yeni kelimeler öğrenmek konusunda çocukları heyecanlandırmanın en iyi yoludur ve uzun bir süre boyunca kelimeleri hatırlamalarına yardımcı olacaktır, ancak ne yazık ki, dersi okuduktan sonra en azından 24 saat boyunca başınızın içinde kalacaktır. Dondurma ve spor takımlarını söylemen gerekmiyor. Aslında, en popüler tezahüratlar en belirsizdir ve okula gitmenin yollarını ve kahvaltıda ne yediğinizi de içerebilir.


 
 

2. Eviniz kuklalar, parmak kuklaları, bebekler, küçükbaş hayvanlar, gökkuşakları, bayraklar, yumuşak oyuncaklar ve zıplayan toplarla dolu.
Bir öğretmen öğretmeninin ne zaman olduğunu öğrendin.

Bu ay banka hesabınızda 100 $ 'lık ilave bir geliriniz var - ne alacaksınız? Yeni giysiler? Nooo. Daha fazla sahne! Zaten dört kukla, 6 bayrak, 8 bouncy topları, 12 yüz maskesi ve yüzlerce yumuşak oyuncak ve teddies var, ama moooore'a ihtiyacınız var. Sahne derslerini eğlenceli hale getiriyor, çocukları gülümsetiyorlar ve kuklalarla oynamak ve tüm gün maske takmak için bahane aramadın diye yalan söylemiş olursun.

3. Eski kağıdı, karton kutularını, gazeteleri yeniden kullanabileceğinizi ve bunları öğretme araçlarına dönüştürdüğünüzü düşünün.
Bir öğretmen anaokulu öğretmeni olduğunuzu biliyorsunuz.

Arkadaşın bazı eski gazeteleri ve karton kutularını fırlatıyor. Hmm, yelkenli bir karton tekne yapabilir misin? Evet, öyle düşün! El kuklaları yapmak için deliklerle eski çorapları yeniden kullanmanın kraliçesi ve sanat mağazası, haftada bir pipo temizleyici satın alan çılgın kadın olarak seni tanıyor, bu yüzden bazı tekme hayvan maskeleri yapabilir.

4. Başınızda sıkışmış çocuk şarkılarınız var.
Öğretmenler_5_Borulmuş Öğretmenler olduğunda bir Anaokulu öğretmeni olduğunu biliyorsun.

Bazı insanlar Pop müziği, Indie gibi bazı insanlar ve diğerleri gibi .. Anaokulu öğretiyorlar ve “ Otobüste Tekerlekler ” ve “ Kafa, Omuzlar, Dizler ve Ayak Parmakları ” ile birlikte şarkı söylemeyi seviyorlar . Öğretim günlerinde kafanızda tekrar tekrar oynayabileceğiniz şarkılardan sadece ikisi.


 
 

5. Yardım edemezsiniz, ancak her zaman alfabetik kelimelerden birini duyarsınız. 
Bir öğretmen olduğunuzu biliyorsunuz.

Boy kelimesini duyuyorsunuz ve kafanızda tekrarlıyorsunuz, “ B Boy için ” ve fonetik olarak B harfini çalacaksınız, “Ba ba ba BOY.” Evet, sen tuhafsın ama onunla sorun yok. 

6. Kelimeleri taklit etmek ve eylemler yapmak için çok iyisiniz.
Öğretmenler ne zaman bir öğretmen öğretmeniniz olduğunu biliyorsunuz.

Noel zamanı geldiğinde, ailenizde başka hiç kimse Charades oyununda sizi yenme şansına sahip değildir. Bütün yıl bunun için dolaylı olarak pratik yapıyorsun. Çocuklarına öğrettiğin tüm kelimeleri harekete geçirmeyi seviyorsun ve yüz ifadeleriniz yenilmezdir. Bazen ev arkadaşlarınız öğretirken sizi yukarı ve aşağı zıplayarak veya odanızda koşuşurken duyabilirler, ama çok kullanışlıdırlar.

7. gülünç yavaşça konuşuyorsun.
Öğretmenler_ve öğretmenler olduğunda bir Anaokulu öğretmeni olduğunu biliyorsun.

Annen çok çabuk konuştuğunu söylemişti ama şimdi gülünç yavaşça konuşuyorsun. Mümkün olan en temel kelimeleri kullanmak için kullanılırsınız ve bazen yanlışlıkla bir çocuğun sesini taklit edersiniz. Bunun büyük bir avantajı, herkesin yurtdışına çıktığınızda ve anadili İngilizce olmayanlarla konuştuğunuzda sizi anlaması ve bazen çevirmen olarak davrandığınızdır.

8. Hayvanların isimlerini de yaptıklarını söylemeden söyleyemezsiniz.
Öğretmenler ne zaman?

Bir köpek, woof woof diyor . Bir kedi miyav alır . Bir inek moooooo diyor . Tüm hayvan seslerini ve seslerini yaparken çok eğlencelisin, ve eski MacDonald'ın şarkılarının bir çiftliği vardı .


 
 

9. Her zaman parmaklarınıza güveniyorsunuz.
Bir öğretmen öğretmeninin, öğretmenlere

Üç ya da 10'a kadar sayıyorsanız, her zaman parmaklarınıza güveneceksiniz. Sadece yardım edemezsin.

10. Ağzınız çok fazla gülümsüyor.
Bir öğretmen öğretmeninin, öğretmenlere

Ağzınız çok fazla gülümsemekten ve çocuklarla birlikte gülmekten zarar görebilir, ama en azından her gün sizi bu kadar mutlu eden bir iş çıkarırsınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol