POG Coin Nedir? Polygonum Online Coin Geleceği

Polygonum Online - NFT Marketplace ve OpenWorld ile oynaması ücretsiz, platformlar arası çok oyunculu oyun. POG Coin Anahtar özellik, oyunculardan canlı talep ve arz ile NFT Pazar yeridir. Açık Dünya, herkesin yapacak bir şeyler bulabileceği üç bölgeye (ÇİFTLİK, PVP, PVE) ayrılmıştır.

POGCOIN, dünyanın dört bir yanından 2,7 milyardan fazla oyuncuya yeni nesil Blockchain oyun platformunun bir parçası olmak için eşsiz bir fırsat sağlamak için oluşturulan POGFI (Oyun Finansmanı Oyuncusu) ekosistemine özgü bir oyun kripto para birimidir.

$POG (POGCOIN) kullanarak herkes; $POG sahipleri için ücretlerde sık indirimlerle piyasadaki en popüler Oynanış ve Kill Cam NFT'lerini edinin, Olimpik tarzdaki turnuvalarımıza (POGMANIA) özel erişim kazanın, en etkileyici kişileri ve ünlüleri içeren en heyecan verici podcast'lere (POGCASTS) erişin oyun endüstrisinden ve çok daha fazlasından!

POGFI ekosisteminin yaratılmasına ilham veren temel fikir, oyuncular için bir dizi ürün ve hizmeti tek bir çatı altında barındıran, yıkıcı, oyuncu merkezli bir platform yaratmaktır.

Küresel oyun endüstrisinin popülerlik ve büyüme açısından büyük sıçramalar yapmasıyla birlikte, POGFI, Gameplay NFT pazarına sahip gelişmiş bir platform, özel turnuva eşleştirme uygulaması, Virtual Reality Arcade gibi derin teknoloji girişimleri aracılığıyla yelpazenin her yerinden oyuncuları birbirine bağlamayı hedefliyor.

Platform, oyuncuların oyun becerilerini sergileyerek bağlantı kurmalarına ve en heyecan verici ödülleri kazanmalarına olanak tanır. POGFI'nin günlük/haftalık topluluk oyun oturumları ve turnuvaları, katılan üyelerin kazanabileceği yerlerdir; oyun sistemleri, mağaza içi puanlar, nakit çekilişler ve $POG/NFT airdrop'ları.

$POG jetonlarımı nasıl kullanabilirim?

POGCOIN'ler, POG ekosisteminde birden fazla farklı yardımcı programa sahip oyun jetonlarıdır. Şu şekilde hizmet eder:

● POG NFT platformunda indirimli ücretler için teşvik

● Yaklaşan POG turnuva uygulaması için tercih edilen ödeme yöntemi

● Tüm kazananlar için bir ödül; katılımcılar ayrıca POGCLAN turnuvalarının ve eSpor yarışmalarının bir parçası oldukları için teşvik alırlar

● Oyuncular tarafından oyuncular için özel olarak tasarlanmış POG ekosisteminin en heyecan verici özelliklerine ve etkinliklerine bir bilet.

$POG Tokenomics nasıl çalışır ve token sahipleri için ödüller nelerdir?

POGCOIN'in akıllı sözleşmesi, tüm işlemlerde %8'lik bir vergi uygular:

● %4'ü otomatik olarak POG token sahiplerine yeniden dağıtılır.

● %4'ü kilitlenir ve likidite havuzuna aktarılır.

POGCOIN'in otomatik yeniden dağıtımı, uzun vadeli sahipleri için bir teşvik olan sabit kodlu bir stake yöntemidir. Otomatik likidite, ek likidite sağlama ihtiyacını ortadan kaldırarak alım satımları desteklemek için sabit bir likidite kaynağı sağlar.

Borsalara başvurmak, markayı tanıtmak ve POGCOIN ve ilgili POGFI ekosisteminin büyümesini finanse etmek için optimum likidite sağlamak için yeterli sermayeyi sağlamak için piyasaya sürülmeden önce pazarlama için tahsis edilen cüzdanlar belirlendi.

POGFI ayrıca, $POG'u geri satın almak ve onları yakmak için kârın bir yüzdesini yeniden yatıracak, arzı sınırlayacak ve kıtlık yaratacaktır.

POG arzının %50'si de yakıldı ve POGCOIN yol haritasında kilometre taşları/hedeflere ulaşıldığı için yakılmaya devam edecek.

Dolaşımda ne kadar $POG var?

POGCOIN, 12 Mayıs 2021'de Binance Akıllı Zincirinde başlatıldı ve başlangıçta 100 milyar POG jetonu oluşturuldu. İlk ön satış daha sonra 18 Mayıs 2021'de izlendi. 50 milyar $POG tokeni (%50) sözleşme dağıtımından kısa bir süre sonra yakıldı ve şu anda dolaşımda 47 milyar $POG var.

POGFI'nin ekip üyeleri ve yaratıcıları kimlerdir?

POGFI oyun ekosistemi, tutkulu bir oyuncu ve blok zinciri odaklı merkezi olmayan protokollerin güçlü bir savunucusu olan İdiris Yunis'in beynidir. Hevesli bir oyuncu olan Idiris, blok zinciri teknolojisiyle ilgilenmeye başladı ve merakını ve oyun tutkusunu POGFI yaratmak için birleştirdi. Sadece tüm modern oyuncuların bir dizi gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda yenilikçi çözümler de sunar. Idiris, küresel oyun endüstrisinin karşı karşıya olduğu ilgili sorunları ortadan kaldırmaya kendini adamıştır. Kurucu ortak Mohamed Omar, ekosistemin pazarlanması ve markalaştırılmasının yanı sıra projelerin ve etkinliklerin işletilmesiyle ilgilenir. Topluluk yöneticisi İlyas Yunus, POGFI topluluklarının çeşitli kanallarda geliştirilmesinde ve genişletilmesinde etkili olmuştur. POGFI ayrıca güçlü bir danışman ve mentor ekibine sahiptir.

Lansmandan bir ay sonra ekip, Londra'daki ilk POGFI merkezini kurdu.

$POG'u Nereden Satın Alabilirim?

Token adı: POG Coin 
Token sembolü: POG

Web Sitesi: https://polygonum.online

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

POG Coin  nereden satın alabilirim?

POG Coin Nereden Satın Alabilirim

POG Coin  NEREDEN ALINIR?

POG Coin şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP POG Coin   ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol