İyi Sayılabilecek Öğrenciler İçin Karne Görüşleri

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İYİ SAYILABİLECEK ÖĞRENCİLER İÇİN KARNE GÖRÜŞLERİ

 • Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.
 • Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste.
 • Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarılı olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum.
 • Çalışma disiplinin artırmalı
 • Dikkatini yoğunlaştırması, performansını artıracaktır
 • Verilen ödevleri aksatmadan yaparsa daha da iyi olacaktır
 • Oyuna, tv-bilgisayara ayırdığın vaktin 2 katını derse ayırırsa daha da başarılı olur
 • Ailenin desteği başarısını olumlu yönde artıracaktır
 • Okuma yazmandaki başarının gayretine de yansıması temennisiyle
 • Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum
 • Başarı grafiğinin artması dileğiyle
 • Sana inanıyorum ki daha iyisini yapabilirsin
 •  ……. Ve …….. derslerde biraz daha gayret göstermesi gerekli

NORMAL ÖĞRENCİLER İÇİN KARNE GÖRÜŞLERİ

Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin.

Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster.

Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabiî ki sen de istersen.

Anahtar Kelimeler:
İyi Sayılabilecek Öğrenciler İçin Karne Görüşleriİyi Sayılabilecek Öğrenciler İçinNORMAL ÖĞRENCİLER İÇİNÖğrenciler İçin Karne Görüşleriİyi SayılabilecekBaşarı Düzeyi Düşük Öğrenciler İçin Karne GörüşleriÖğretmen Karne Görüşü ÖrnekleriKarne Görüşleri 2021-2022Çok Çalışkan Öğrenciler Için Yazılabilecek Karne GörüşleriİYİ ÖĞRENCİ Yazılabilecek Karne GörüşleriORTA ÖĞRENCİ Yazılabilecek Karne GörüşleriKARNE GÖRÜŞLERİ NASIL YAZILIRKÖTÜ ÖĞRENCİ Yazılabilecek Karne GörüşleriÇOK BAŞARILI ÖĞRENCİLER İÇİN Yazılabilecek Karne GörüşleriİYİ SAYILABİLECEK ÖĞRENCİLER İÇİN Yazılabilecek Karne GörüşleriNORMAL ÖĞRENCİLER İÇİN Yazılabilecek Karne Görüşleri1. SINIF KARNE GÖRÜŞLERİ2. Sınıf Karne Görüşleri3. Sınıf Karne Görüşleri4. Sınıf Karne Görüşleri5. Sınıf Karne Görüşleri6. Sınıf Karne Görüşleri7. Sınıf Karne Görüşleri8. Sınıf Karne Görüşleri9. Sınıf Karne Görüşleri10. Sınıf Karne Görüşleri11. Sınıf Karne Görüşleri12. Sınıf Karne GörüşleriTürkülü Karne GörüşüŞarkılı Karne GörüşüManili Karne GörüşüÖzlü Karne GörüşleriTembel Öğrenci Için Karne GörüşüÇalışkan Öğrenci Için Karne GörüşüKarne Görüşleri LiseKarne Görüşleri OrtaokulKarne Görüşleri İlkokulAnaokulu Karne GörüşleriKarne Görüşleri Özlü SözlerKarne Görüşleri DeyimlerManili Karne GörüşleriKarne Görüşleri AtasözleriNORMAL ÖĞRENCİLER İÇİN KARNE GÖRÜŞLERİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol