Erkekler Kısa Boylumu Yoksa Uzun Boylu Kızlardan mı Hoşlanır?

Kadınların ve erkeklerin boy tercihleri ​​üzerine yapılan bir araştırma, kadınların en çok partnerleri 21 cm daha uzun olduğunda memnun olduklarını buldu . Erkekler, partnerlerinden 3 inç (8 cm) daha uzun olduklarında en çok memnun olurlar. Başka bir araştırma, erkekler arasında yüzde 13,5'inin yalnızca kendilerinden kısa kadınlarla çıkmayı tercih ettiğini buldu.

Erkekler neden uzun kızlardan hoşlanır?
Uzun boylu kadınları görünüşleri ve erkeklerin kişisel tercihleri ​​nedeniyle fiziksel olarak çekici bulmanın yanı sıra, uzun kızlardan hoşlanan erkeklerin çoğu, aynı zamanda uzun oldukları için de bunu yapar. Kendileriyle aynı boyda veya biraz daha kısa olan kadınlarla ilişki kurmayı fiziksel olarak daha kolay buluyorlar. Sarılmalar ve öpücükler için beceriksizce eğilmeye gerek yok ve yürürken el ele tutuşmak onlara çok daha doğal geliyor!

Ek olarak, erkekler de uzun boylu kızlardan etkilenebilirler çünkü yapıları ve boyları nedeniyle bir ilişkide baskın olan erkeklerin klişelerini çok fazla umursamazlar. Bir kadına ilgi duyup duymadıklarını anlamaya çalışırken, boyları dikkate aldıkları ilk şeylerden biri değildir. Bunun yerine, kendini nasıl taşıdığına, çekiciliğine, karizmasına ve genel enerjisine daha fazla odaklanabilirler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol