Yok Böyle Olay! 30 Bin Liraya Engelli Oğluna Suriyeli Gelin Bulan Kadın Hayatının Şokun Yaşadı

Ülkemizde yaşanan bir garip olay daha. Engelli oğluna Suriyeli kız bulup evlendirdi, bulduğu kadın dolandırıcı çıktı ve oğlunu dolandırıp ortadan kayboldu

Kayseri’de çok ilginç bir olay yaşandı. Engelli oğluna 30 bin TL’ye Suriyeli eş buldu, kız bir süre sonra evi terk etti. Mağdur kadın dolandırıldığı iddiasıyla şikayetçi oldu.
Kayseri’de yüzde 40 engelli oğluna kız arayan ve hudut kapısına giderek oğluna eş olarak 30 bin TL’ye Suriyeli kız bulan 65 yaşındaki mağdur kadın, Suriyeli kız bir süre sonra evden ayrılınca dolandırıldığı iddiasıyla polise şikayetçi oldu.

Kocasinan ilçesi Feyzioğlu Mahallesi Horsana Caddesi’nde meydana gelen olayda 65 yaşındaki R.K. isimli kadın, yüzde 40 engelli olan oğlunu evlendirmek için kız baktığını, Suriyeli komşusu Rezzan isimli kadına söyledi.

Suriyeli kız bulacağını söyleyen Rezzan isimli kadın bir süre sonra bir kız bulduğunu ancak 40 bin TL para istediğini söylemesi üzerine R.K. ile 30 bin TL karşılığında anlaştılar.

Hudut kapısına giderek Semaher isimli Suriye uyruklu kadın ile anlaşarak eve getirdiler. İddiaya göre mağdur kadın R.K., Suriyeli Rezzan isimli kadına parça parça olmak üzere 30 bin TL para verdi ve yaklaşık 20 bin TL tutarında da alışveriş yaparak masraf etti.

İnsanların yaptıkları düşüncesizce davranışları tüm hayatlarının kararmasına neden olabiliyor. 

Kayseri-İHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol