Sosyal Medyaya Damga Vuran Görüntüler. YKS'den Çıkan Aday Söyledikleriyle Herkesi Kahkahaya Boğdu

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bugün YKS tamamlandı ve milyonlarca aday rahatladı. İki günlük sınav maratonunun ardından adaylar sınav stresinden kurtuldu

Sınav sonrası gündeme bomba gibi düşen görüntüler izleyenleri kahkahaya boğdu

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Sınavı'ndan (AYT) çıkan bir genç, CNN TÜRK Muhabiri Fulya Öztürk'ün "Sınav nasıl geçti" sorusuna verdiği yanıtla kahkahalara boğdu. Genç, "Sınav eleyici oldu. Ben de elendim. Cevap kağıdım sosyal mesafe kuralına uygundu" dedi.
Üniversitelere giriş sınavlarının ikinci oturumu olan AYT bugün yapılan sınavla tamamlandı. 81 ilde yüz binlerce genç, iyi bir eğitim alma umuduyla sınavda ter döktü.

"CEVAP KAĞIDIM SOSYAL MESAFEYE UYGUNDU"

CNN TÜRK Muhabiri Fulya Öztürk'ün sınavdan çıkan bir gençle yaptığı röportaj sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Fulya Öztürk'ün "Sınav nasıl geçti?" sorusuna cevap veren genç "Açıkçası eleyici bir sınavdı. Elenenler arasında ben de varım. Cevap kağıdım sosyal mesafeyi gayet iyi korudu boş cevaplardan dolayı. Çok da kötü geçmedi aslında şimdi biraz abarttım da büyük ihtimal çoğu kişi elenecek. Çok da kötü geçmedi aslında beklediğim gibi geçti" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol