Kocasını Öldüren Melek İpek'in Avukatı Anlattı: Çocuklar Yaşasın Artık Dayak Yemeyeceğiz Diye Bağırıyorlar

Kendisine işkence yapan ve sürekli döven Melek İpek adlı kadın , geçtiğimiz günlerde kocasını öldürmüştü. İki tane kızı olan Melek İpek, kocası Ramazan İpek'i öldürdükten sonra teslim olmuş ve yaşadığı korkunç vahşetin detaylarını tek tek anlatmıştı. Öldürdüğü kocasının sürekli kendini ve kızlarını dövdüğünü itiraf eden Melek İpek, eğer ben onu öldürmeseydim, o beni ve kızlarımı öldürecekti dedi. 
Bugün sabah canlı yayına bağlanan Melek İpek'in avukatı, Meleğin kızlarıyla ilgili detayları paylaştı. 6 ve 8 yaşındaki kızların yaşasın artık dayak yemeyeceğiz diye sevinç çığlıkları attıklarını belirtti.

Olaya ait detaylar şu şekilde

Avukat Ahmet Onaran saatlerce gördüğü işkenceden sonra eşini öldüren Melek İpek’in gözaltına alınmasının ardından karakolda çocuklarıyla görüştürüldüğünü belirtti. Çocuklarından birinin “babam seni döverken kardeşimin kulaklarını kapattım duymasın diye ama o duymuş, çok üzüldü” dediğini söyledi. Avukat Onaran İpek’i cezaevinde ziyaret ettiğini ve çocuklarıyla ilgili bilgi verdiğinde ağladığını belirtti. Nasıl olduğunu sorduğunda ise “en azından burada dayak yok, bu gece dayak yemeyeceğim ben” diyerek cevap verdiğini ifade etti. Avukat Ahmet Onaran Melek İpek’in 6 ve 8 yaşlarındaki çocukların anneannesinde kaldığını belirterek, küçük kızın “Artık babam hiç gelmeyecek değil mi? Yaşasın, artık dayak yemeyeceğiz” dediğine şahit olduğunu anlattı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol