Kayıp Ecrin'le İlgili Şok Edici Detaylar Ortaya Çıktı: Müge Anlı Sinir Krizi Geçirdi

Yıllardır bir çok olayı aydınlatan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine şok edici ve sinir krizleri geçirtilecek detaylara ulaşıldı.

Programın sunucusu Müge Anlı duydukları karşısında şok oldu. 

Müge Anlı canlı yayınında, Samsun'da kaybolan minik Ecrin'e ne olduğu araştırılıyor. ATV'nin Türkiye'nin gündemini belirleyen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Ecrin'in üvey amcası Özkan Kurnaz hakkındaki gerçekler herkesi şoke etti. Müge Anlı, Ecrin'i ahıra götürdüğü ve orada fotoğrafını çektiği ortaya çıkan Özkan Kurnaz'a ateş püskürdü..

Müge Anlı son dakika olarak Ecrin Kurnaz hakkında sıcak bilgileri açıkladı. Müge Anlı Ecrin'in ahıra götürülerek fotoğrafının çekildiğini son dakika bilgisi olarak açıkladı. Fotoğrafı çekenin kim olduğunu da canlı yayında ortaya çıkartan Müge Anlı,.ATV ekranlarındaki programıyla Türkiye'nin gündemine oturdu. Son dakika bilgileriyle gündemi sallayan Ecrin hakkındaki detaylar kan donduran cinstendi. Müge Anlı canlı yayınında tüyler ürperten fotoğrafın ortaya çıkmasıyla sinirler gerildi. Ecrin'in üvey amcası Özkan Kurnaz da yaşanan olayı ve fotoğrafı kendisinin çektiğini itiraf etti..Minik Ecrin Olayında Yeni Gelişme...Müge ANLI Sinirlerine Hakim Olamadı

DOLANDIRICILIK İDDİASI

Ecrin'in üvey babası Deniz Kurnaz'ın yaşadığı yerde hakkında dolandırıcılık yaptığı iddia edildi. Müge Anlı canlı yayınında Ecrin'in üvey babasının asker kıyafetleriyle çevresinden para aldığı iddia edildi.

Deniz Kurnaz'ın annesinin evine giden Müge Anlı'nın ekibi, asker kıyafetlerinin evde olduğunu öğrendi. Deniz Kurnaz'ın annesi asker kıyafetlerinin oğlunun asker kıyafetlerinin olduğunu evde bulunduğunu söyledi..

Deniz Kurnaz ise "Ben dolandırıcılık yapmadım. Asker kıyafetlerini sevdiğim için giydim" dedi.

Minik Ecrin Olayında Yeni Gelişme...Müge ANLI Sinirlerine Hakim Olamadı
MÜGE ANLIYI ÇILDIRTAN FOTOĞRAF

1,5 yaşındaki Ecrin'in üvey amcası Özkan Kurnaz tarafından çekilen fotoğrafı, Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosunu hayrete düşürdü. İzleyiciler ve Müge Anlı, ortaya çıkan fotoğrafla şoke oldu.

Ecrin'i ahıra götüren üvey amca Özkan Kurnaz sigarayla fotoğrafını çekti. Fotoğrafı çektiğini itiraf eden Özkan Kurnaz, "Ama sigaraya yanmıyordu. Sadece fotoğraf çekmek için yaptım" ifadelerini kullandı..

Müge Anlı ise Özkan'ın itirafı üzerine Ecrin'in annesine dönerek "Bunlardan haberin var mı?" diye sordu. Anne Sevcan Kurnaz da "Yok. İlk kez görüyorum" dedi..

Sevcan ve Özkan Kurnaz'a sinirlenen Müge Anlı, "Ben hep söylüyorum çocuklarınızı gözünüzün önünden ayırmayın. Sonra ilk kez gördüm diyorsunuz. Kim bilir daha görmediğiniz bilmediğiniz neler var" şeklinde konuştu..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol