İhraç Edilen Öğretmen İnşaatta Çalışırken Düşerek Hayatını Kaybetti

Samsun'da ihraç edildikten sonra inşaatta çalışmaya başlayan Kasım Kurnaz adlı eski öğretmen asansör boşluğuna düşerek hayatını kaybetti.

Samsun'un Vezirköprü ilçesinin  Göl Güney Mahallesinde ikamet  eden ve daha önce KHK işle görevinden ihraç edilmesi nedeni ile işsiz kalıp inşaatlarda çalışmaya başlayan  Kasım Kurnaz (35)  Düzce'de çalıştığı  inşaattan düşerek hayatını kaybetti.
Edinilen bilgilere göre Kurnaz'ın ölümü ile sonuçlanan olay, Düzce’nin Konuralp Mahallesi’nde Üniversite Kavşağı mevkisinde inşaatı devam etmekte olan binada yaşandı. İnşaat halindeki binanın 4. katında çalışan 35 yaşındakiöğretmen Kazım Kurnaz, çalışırken bir anda dengesini kaybederek binanın asansör boşluğuna düştü. Kurnaz'ın düştüğünü gören ve  inşaatta çalışan diğer işçiler olayı 112 Acil Sağlık ekiplerinew bildirdi. Olay mahalline intikal eden sağlık ekiplerince yaılan ilk müdahalenin akabinde Kurnaz ambulansa konularak Düzce Üniversitesi Hastanesi Acil Servisine nakledildi.


Hastanede de öğretmen KazımKurnaz'a tıbbi müdahale yapıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen öğretmen yaşama döndürülemedi ve hayatını kaybetti.
Kurnaz’ın cenazesi memleketi olan  Samsun’un Vezirköprü ilçesine getirildi. Göl mahallesinde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol