İçinde İğrenç Pedofili Kitabı Nasıl ve Hangi Amaçla Basılıp Satılabiliyor?

Bu kitabı okuyanlar ve şok geçiriyor, her satırı iğrençlik her satırı pedoli içeren bu kitap piyasalarad insanalrın okuması için satılıyor. 

Peki bu sözde kitap hangi amaçla neden yazılıyor! İşte o iğrenç kitabın sayfası

Kitaba gelen tepkiler sebebiyle suç duyuruları yapılmaya başlayınca kitabın yayından kaldırıldığı söyleniyor. Ancak kitabın yayından kaldırılmış olması bir şeyi çözmüyor.

Bu kitabı yazan ve yayınlayan kişilerin amaçları nedir?
Yetişkin kişinin ergenlik öncesi 4–11 yaş arası çocuklara cinsel arzu ve istek duyması anlamına gelen pedofili, tüm dünyada en önemli cinsel suç olarak kabul ediliyor.

Ülkemizde ardı arkasın kesilmeyen ve son birkaç gün içerisinde de herkesin yüreğini dağlayan 1,5 yaşındaki Ecrin’in hikâyesi bulunmakta. Halkın bu konular ile ilgili artık tahammülü kalmadı!


 
Halkımız, bu kitabın yazılıp yayınlanmasına dair yapılacak herhangi bir açıklamayı asla kabul etmeyecektir. Böyle bir sapkınlığı özendirmek istercesine anlatmanın bir açıklaması olamaz.

Bir anne, bir kadın ve bir vatandaş olarak bu konu hakkındaki tüm sorumluların adalet önünde cezalandırılmasını diliyorum.

NE OLMUŞTU?
Abdullah Şevki tarafından yazılan ve Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle yayınlanan ‘Zümrüt Apartmanı’ kitabında yer alan pedofili içeren satırlar bugün sosyal medyada infial yarattı. Birçok kişi, çeşitli internet sitelerinde satışı devam eden kitabın, derhal toplatılması gerektiğini savundu.

Yayınevi Müdürü: Sizin karga beyniniz kaldıramaz
Bunun üzerine Kurgu Kültür Merkezi Yayınları Müdürü Alaattin Topçu, “Kurgu Kültür Merkezi Yayınları” adlı Instagram hesabından, “Sizin o karga beyniniz Abdullah Şevki’yi Alaattin Topçu’yu ve kurguyu kaldıramaz. O nedenle sizin linç kültürünüz tarihin her döneminde yenilgiye ve zavallılığa mahkumdur” ifadelerini kullandı. Topçu daha sonra paylaşımını sildi.

Hukukçular harekete geçti
Avukat Umur Yıldırım, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu ve kitabın toplatılmasını istedi. Eskişehir Barosu da aynı yönde bir başvuru yapmak için hazırlanıyor.

Sosyal medyadan tepkiler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol