Halkın Sanatçısı Büyük Adam Haluk Levent Yine Yaptı Yapacağını

Koronavirüsü salgını nedeniyle çalışamayan geliri olmayan yardıma ihtiyacı olan aileler için Haluk Levent'in başlatıığı yardım kampanyası meyvelerini verdi. Tüm ünlülere yardım için çağrıda bulunan ve bir çok ünlü tarafından kabul gören yardım kampanyası nihayet sonuçlandı ve meyvelerini vermeye başladı

Corona virüsü salgını nedeniyle sıkıntılı günler geçiren ailelere yardım için Haluk Levent'in AHBAP çatısı altığında başlattığı kampanya kapsamında 10 bin 252 ailenin gıda ihtiyacı karşılanacak.


Sosyal yardım kuruluşu AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent, corona virüsü salgını nedeniyle sıkıntı yaşayan ailelerin gıda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir kampanya başlatmıştı. Kampanyaya sanat ve spor camiasından onlarca insan katıldı.
Yardımsever sanatçılar ve sporcular ellerinden geldiğince kampanyaya katkı sundu. Haluk Levent, kampanya başlarken 5 bin aileye yardım etmeyi hedeflediklerini, ancak 30 saat süren kampanya kapsamında 10 bin 252 aileye yardım edecek kadar destek aldıklarını açıkladı.
Bir tweet atan Levent, 10 gün içinde gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını duyurdu:
Levent’in başlattığı kampanyaya Merve Özbey’den Merih Demiral’a, Onur Saylan’tan Cenk Tosun’a, Gülben Ergen’den Nebahat Çehre’ye, Sarp Apak’tan Gökhan Gönül’e birçok isim katkı sundu.

 
kaynak ; Twitter

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol