Feci Kaza: Öğretmenleri Ve Çocukları Taşıyan Minibüs kaza Yaptı

Denizli’de öğretmenler ve çocuklarını taşıyan servis midibüsü Denizli - Antalya yolunda kaza yaptı. Kazada, 14 öğretmen ve 2 çocuk yaralandı.
Kaza, Denizli cankurtaran, Honaz milli park yolunda meydana geldi. Öğrenci ve çocuklarını taşıyan Adnan Er yönetimindeki 20 S 0655 plakalı servis midibüsü fren sisteminin kilitlenmesinden dolayı şarampole devrildi. İhbar üzerine kaza yerine çok sayıda amsulans, itfaiye ve Jandarma Ekipleri sevk edildi. Honaz Milli Parkı'nda düzenlenen "Doğada Öğreniyorum" etkinliğine katılan Hürriyet Ortaokulu öğretmenleri ve çocuklarının bulunduğu araçta kimliği henüz belirlenemeyen sürücü ile 14 öğretmen ve 2 çocuk yaralandı.Yan yatan midibüsteki yaralılar, itfaye ekpleri tarafından kırılan camlardan çıkartıldı. Yaralılar ambulanslarla Denizli'deki hastanelere sevk edildi: Kazada öğretmen çocuğu olan 5 yaşındaki Gülsüm Berru Duru’nun sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi. Kaza, Denizli cankurtaran, Honaz milli park yolunda meydana geldi.

Öğrenci ve çocuklarını taşıyan Adnan Er yönetimindeki 20 S 0655 plakalı servis midibüsü fren sisteminin kilitlenmesinden dolayı şarampole devrildi. İhbar üzerine kaza yerine çok sayıda amsulans, itfaiye ve Jandarma Ekipleri sevk edildi. Honaz Milli Parkı'nda düzenlenen "Doğada Öğreniyorum" etkinliğine katılan Hürriyet Ortaokulu öğretmenleri ve çocuklarının bulunduğu araçta kimliği henüz belirlenemeyen sürücü ile 14 öğretmen ve 2 çocuk yaralandı.Yan yatan midibüsteki yaralılar, itfaye ekpleri tarafından kırılan camlardan çıkartıldı.

Yaralılar ambulanslarla Denizli'deki hastanelere sevk edildi: Kazada öğretmen çocuğu olan 5 yaşındaki Gülsüm Berru Duru’nun sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol