Demet Akalın Kızı İçin Öğretmen Tutup Okulu Evine Getirdi. Özel Öğretmene Ödeyeceği Para Belli Oldu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın 1. sınıfa başlayacak olan kızı Hira için, özel öğretmen tuttu. Son günlerde büyük tartışma yaratan olayla ilgili gerçekleri Demet Akalın açıkladı.
Kızı Hira'nın bu sene 1. sınıfa başlayacak olması ve salgın nedeniyle okulların açılıp açılmayacağı, açılsa bile ne kadar sağlıklı açılacağı konusu nedeniyle, özel bir öğretmen tutup okulu eve getireceğini belirtti.
Ünlü şarkıcı Akalın, hayatta bir tane kızı olduğunu ve tüm mal varlığının kızı Hira için feda edebileceğini açıkladı.

Kızının eğitimi için sigortalı ve maaşlı özel öğretmen tutan Demet Akalın "Bir tane evladım var bütün varım yoğum onun" dedi. Demet Akalın’ın kızı Hira’ya tutmayı düşündüğü özel öğretmen sosyal medyada gündem oldu oldu. Demet Akalın, ilk kez sosyal medyada dolaşan sigortalı ve maaşlı öğretmen iddialarına açıklık getirdi.
Demet Akalın, iddiaların güçlenmesi üzerine özel öğretmen tutacağıyla ilgi bir açıklama yaptı. Demet Akalın ilk kez kızının eğitimi konusundaki söylentilere cevap verdi.

Çevresindeki birçok arkadaşının bu yöntemi seçtiğini söyleyen Demet Akalın özel öğretmen için arayışta olduğunu belirtti.

Özel öğretmen fiyatlarının 6 bin TL'den başladığını söyleyen Demet Akalın, "Bizim yakınlarda devlet okulu olsa kızımı oraya gönderirdim.

Hira'nın dadısı veya bakıcısı yok. Anne ve baba olarak biz çalışıyoruz. Başında biri olsun derslere girebilsin diye öğretmen tutmak istedik" dedi.
Öğretmen ücretini de ilk kez açıklayan Akalın, "Aylık 1.500 TL'ye stajyer öğretmen buldum. Bir tane evladım var bütün varım yoğum onun.

İlkokul 1 çok önemli. Anne-baba olarak bir yöntem bulmaya çalıştık. Benim çocuğumun desteğe ihtiyacı var" diye konuştu.Kızı Hira'nın özel öğretmen istediğini ve 21 Eylül'de yüz yüze eğitimin başlaması durumunda okula gideceğini söyleyen ünlü sanatçı, "Kızım öğretmen istemiyorum dedi ancak onu bir şekilde tolere edeceğiz düzene koyacağız" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol