Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Son Dakika 3600 Ek Gösterge Açıklaması

Milyonlarca vatandaşın merakla beklediği ek gösterge hakkında flaş açıklama Cumhurbaşkanından geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3600 ek göstergenin 31 Mart seçimlerinden sonra ele alınacağını belirtti

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklamalar
Bugün resmi açılışını yapmak üzre bir araya geldiğimiz Ankara Bilkent Şehir Hastanemizin şehrimize, ülkemize hayırlı olmasını Allah’tan diliyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hastanemizde görev yapan tüm personelimize başarılar diliyorum. Bugün 14 Mart Tıp Bayramı… Bu vesileyle tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını da tebrik ediyorum.


 
Canımızı emanet ettiğimiz sağlık çalışanlarımızı, yılın bir günü değil her gün baş tacı etsek yeridir. Her meslek önemlidir. Ama sağlık konusu herhalde bu listenin en tepesinde yer alır. Buna rağmen sağlık çalışanlarımıza yönelik saldırıların asla affedilir, hafife alınır bir tarafı yoktur. Saldıranlar, aslında doğrudan kendi canlarına, kendi canları kadar kıymet verdikleri yakınlarına saldırdıklarının farkında değiller.
Bu açıklamaların yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında ek gösterge hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında 3600 ek göstergeyi çözüyor olduklarını ifade ederek seçimlerden sonra ele alacaklarını belirtti.

Ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız... 

Kamu Personeli

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol