5 Yaşındaki Küçük Kızla İlgili Bilinmeyen Detay Ve Sapığın İfadesi

Olayın üzerinden günler geçmesine rağmen yaşananlar maalesef unutulacak gibi değil
İşte olayla ilgili detaylar
Sonunda 5 ay önce Türkiye’ye kaçak gelen Pakistanlı M.V. ile 6 ev arkadaşı yakalandı. M.V. suçunu itiraf ederken 6 kişi sınır dışı edilmek üzere Göç İdaresi’ne sevk edildi. M.V.’nin seyyar olarak çanta satışı yaptığı kaydedildi.

Mahallede küçük kıza rastladım

Zanlı tercüman eşliğinde s-orgulandı. Olayın gerçekleştiği bölgeye yakın yerde çalıştığını söyleyen zanlı “ Öğle arası oldu. Dışarı çıktım. Dışarda gezmeye dolaşmaya başladım. Mahallede küçük kıza rastladım.” dedi. Önce çevreyi kontrol ettiğini ardından küçük kıza cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. Olayın ardından kaçtığını polise anlattı.

Kimseyi dokundurtmuyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı ekip 24 saat M.E. ve ailesinin yanında kalıyor. Ancak M.E.’nin yaşadığı ş-oktan halen kurtulamadığı belirtildi. Küçük kızın 3 gündür ailesi dahil kimsenin kendisine dokunmasını istemediği ve bu yüzden giysilerini değişdirtmediği belirtildi.

1-2 saat sürmüş

Kız çocuğunun yakın bir akrabası, çocuklar sokakta oyun oynarken, bazı kişilerin “Gelin para vereceğiz” diyerek dikkatlerini çekmeye çalıştığını, çocuklar kabul etmeyince de onları z-orla evlerinin karşısındaki binanın arkasında bulunan beton alana çekip, 1-2 saat orada tuttuğunu söyledi.

Kapı zilini çalıyor yukarı çıkamıyor

Çocuğun amcasının kızı da, “Annesi de merak ediyor zaten. Sonra kuzenimin zili çalıyor ama yukarı çıkamıyor. Annesini görür görmez ‘Kötü adamlar beni d-ö-v-d-ü’ diyor. C*-insel i*-stismara uğradığı anlaşılınca da apar topar hastaneye götürüyorlar. Bu konuda elimiz kolumuz bağlı. Yapacak hiçbir şeyimiz kalmadı, ailecek y-ıkıldık” dedi.

Sapık tutuklandı

Küçükçekmece Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada, “İstanbul Küçükçekmece’de c*-insel i*-stismar suçunun faili olduğu değerlendirilen yabancı uyruklu şahıs, bugün çıkarıldığı mahkemece cinsel saldırı suçundan tutuklanmıştır” denildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bilindiği gibi, Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğüne bir çocuğun istismara maruz kaldığı ihbarının yapılmasının hemen akabinde Cumhuriyet Başsavcılığımızca derhal soruşturma başlatılmıştır. Soruşturmanın sağlıklı yürümesi ve mağdur çocuğun yeniden örselenmemesi için pedagog, Cumhuriyet Savcısı ve Müdafii eşliğinde mağdur çocuğun beyanı alınmış, failin eşkal bilgileri tespit edilmiştir. Soruşturmada delil olabilecek tüm bulgu ve deliller titizlikle toplanmıştır. Ayrıca cinsel istismar suçunun faili olduğu değerlendirilen yabancı uyruklu şahısla aynı evde kalan ve Türkiye’ye kaçak yollarla girdiği tespit edilen 6 kişinin de ifadesi alınmıştır. Söz konusu kişilerin olayla ilgisinin olmadığının tespit edilmesi üzerine yurt dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğüne teslim edilmişlerdir. Soruşturma titizlikle ve çok yönlü olarak sürdürülmektedir.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13