Yarın İki İlde Okullar Tatil Edildi

Yoğun kar nedeniyle yarın 7 Ocak Pazartesi günü 2 ilimizde okullar tatil edildi.

Yoğun kar yağışı dolayısıyla bazı illerde okullar tatil edildi. Samsun Valiliğinden yapılan açıklamaya göre Vezirköprü ilçesi tatil edilirken, Kastamonu'da ise kent merkezi ve bağlı köylerde okulların tatil edildiği valilik tarafından duyuruldu. İşte, 7 Ocak Pazartesi günü okulların tatil edildiği iller
Samsun ve Kastamonu'da kar tatili, valiliklerin internet sitesi üzerinden duyuruldu. Kar tatilinin Samsun ili Vezirköprü ilçesi, Kastamonu'da ise il genelinde gerçekleşeceği bilgisi paylaşıldı.

KASTAMONU'DA OKULLAR TATİL EDİLDİ

KASTAMONU’da gün boyu devam eden kar yağışı nedeniyle il merkezi ve bağlı köylerde, yarın için okullar bir gün tatil edildi.

Kent merkezinde sabah saatlerinde başlayan, gün boyu etkili olan kar yağışı, beyaza bürüdü. Yağış nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşanırken, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, yarın okulların tatil olduğunu açıkladı. Kent merkezi ve bağlı köylerde yarın okulların tatil edildiği belirtildi.

SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE KAR TATİLİ 

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yoğur kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Samsun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Vezirköprü ilçesinde kar yağışının etkili olduğu belirtildi. 
Yoğun kar yağışı nedeniyle ilçede yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiği duyuruldu. 
Ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacakları aktarıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol