Veli İsteği İle Sınıf Tekrarı İsteği Dilekçesi

Veli isteği üzerine sınıf tekrarı dilekçesi örneği word olarak hazırlanmıştır. Dosyayı indir butonundan hemen indirebilirsiniz. Veli sınıf tekrarı isteği dilekçesi. Veli isteğiyle sınıf tekrarı yaptırmak istiyorsanız dilekçeyi kendinize göre kolayca düzenleyebilir ve okul idaresine teslim edebilirsiniz.

…. İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE

Okulunuz 1/B sınıfı ....... numaralı öğrencisi ………..’in velisiyim. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı 1’nci döneminde yapılan yetiştirme çalışmaları sonunda istenilen yeterlilik düzeyine ulaşamamıştır. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının 2’nci döneminde ilimizde 24.01.2020 tarihinde meydana gelen deprem ile Koronavirüs (COVID-19) nedeni okullar tatil edildiğinden, öğrencimin  bir üst sınıfı başarmada güçlük çekeceğinden öğrencimin sınıf tekrarı yapmasını istiyorum.

Sınıf Tekrarı İçin Ne Yapılır?


Sınıf tekrarı yapmak isteyen veliler ne yapmalı? Çocuğunu tekrar aynı sınıfa göndermek isteyen velilerin ve öğretmenlerin yapacakları nelerdir?
İlköğretim kurumları yönetmeliğine göre: "İlkokullarda öğrencilere sınıf tekrarı yapmak esastır. Ancak bu durum, istenilen yeterlik düzeyine ulaşamamış ilkokul öğrencilerine, velinin
yazılı talebi üzerine, ilkokul öğrenimi süresinde bir defaya mahsus olmak üzere sınıf tekrarı
yaptırılabilmektedir."

Veli Sınıf Tekrarı İstek Dilekçesini İndir

Anahtar Kelimeler:
Veli İsteği İle Sınıf Tekrarı İsteği DilekçesiSınıf Tekrarı İsteği DilekçesiSınıf Tekrarı İsteği Dilekçesi Veli İsteği İleVeli İsteği İle Sınıf Tekrarı İsteği Dilekçesi Koronavirüs (covid-19)Veli İsteği İle Sınıf Tekrarı İsteği Dilekçesi Koronavirüs1. Sınıf Sınıf Tekrarı Dilekçesi1. Sınıf Tekrarı DilekçesiSınıf Tekrarı İçin Veli Dilekçesi Ve Karar TutanağıSınıf Tekrarı Için Veli DilekçesiSınıf Tekrarı İçin Veli İzin DilekçesiSınıf Tekrarı İçin Veli İzin Dilekçesi Yeterli Olur Mu ?Veli Sınıf Tekrar İsteği Dilekçesi Ve Karar TutanağıVeli Sınıf Tekrarı İstek DilekçesiÖğrenci Sınıf Tekrarı Veli İzin Dilekçesiİlkokulda Sınıfta KalmaIlkokulda öğrenciye Sınıf Tekrarıİlk Okulda Sınıfta KalmaVeli Isteği Ile Sınıf Tekrarı 2020-2021Veli Isteği Ile Sınıf Tekrarı 2021Veli Isteği Ile Sınıf TekrarıSınıf Tekrarı Dilekçesi 2020Sınıf Tekrarı Dilekçesi 2021Veli Isteği Ile Sınıf Tekrarı 2020-2021 DilekçeVeli Isteği Ile Sınıf Tekrarı 2021 DilekçeSınıf Tekrarı Dilekçesi LiseVeli Isteği Ile Sınıf Tekrarı Dilekçesi 2021Veli İsteği İle Sınıf Tekrarı Dilekçesi 2020Veli İsteği İle Sınıf Tekrarı DilekçesiVeli Sınıf Tekrarı İstek Dilekçesini İndirSınıf Tekrarı İçin Ne Yapılır?Sınıf Tekrarı Yapmak Isteyen Veliler Ne Yapmalı?Çocuğunu Tekrar Aynı Sınıfa Göndermek Isteyen Velilerin Ve öğretmenlerin Yapacakları Nelerdir?Sınıf Tekrarı Yapmak Isteyen Veliler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol