Twinning okulu olma yolunda ilerliyoruz

Mersin Tarsus Zühtü Günaştı Anadolu Lisesi Etwinning projelerinde çok aktif ve başarılı bir okuldur. Mersin Tarsus Zühtü Günaştı Anadolu Lisesi etwinning okulu olmaya adaydır. Tarsus ilçesinde sadece 2 okulun bu kategoriye girebildiği bu alanda, oklulumuza başarılar diliyoruz.
MERSİN- Tarsus Zühtü Günaştı Anadolu Lisesi 2016-2017 eğitim öğretim yılında 2 eTwinning projesi yürütmüş ve "what surrounds me" projesiyle hem Ulusal kalite etiketi hem de Avrupa kalite etiketi almaya ayrıca Move2learn programına katılmaya 
da hak kazanmıştır. 
Okulumuz Move2learn programına Mersin ilinden katılacak ilk ve tek okul olma özelliği taşımaktadır.Okulumuz Antalya'da yapılan 8. eTwinning Ulusal Konferansı'nda öğretmenimiz Tuğba Bademci Kaydet tarafından temsil edilmiştir.
Okulumuzda eTwinning projesi kapsamında aktif olarak görev yapan 10 adet öğretmen bulunmasına rağmen 2017-2018 eğitim öğretim yılında dört eTwinning projesi de ilaveten yürütülmektedir. 
Okulumuzda eTwinning projesine ait bir pano bulunmaktadır.Panoda projeyle ilgili güncel haber ve görselle yer almaktadır. Güvenli İnternet Günü dolasıyla da panomuzda güvenli internet kuralları anlatılmaktadır.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol