Suriyeli Öğretmenlere Eğitim Veriliyor

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Kilis il milli eğitim müdürlüğünce, Azez ile ona bağlı belde, köy ve kamplarda görev yapan öğretmenlere hizmet içi eğitim verildi


Azez İmam Hatip Okulu'ndaki eğitim programına, Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğünün danışmanlık yaptığı 4 bin öğretmen katılacak.

Rehberlik, öğretim yöntem ve teknikleri, sınıf yönetimi, pedagoji, çocuk gelişimi ile eğitim bilimlerine giriş konularını kapsayan program 20 gün sürecek.

Türk danışmanların kontrolündeki programda 200 Suriyeli formatörün de Türkiye'de edindikleri tecrübeleri aktararak, bölgedeki eğitim seviyesinin yükseltilmesi hedefleniyor.

- "Eğitmenlerimiz, daha kaliteli hizmet edecek"

Azez Milli Eğitim Müdürü Muhammet Nadir Horanı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Azez Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı hizmet veren eğitmenlerimiz, Kilis Milli Eğitim Müdürlüğünün destekleriyle hizmet içi eğitime alındı. Programla bölgede eğitim seviyesi yükselecek, eğitmenlerimiz daha kaliteli hizmet edecek." ifadelerini kullandı.

AA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı