google-site-verification: google6827054ec461fa5a.html

Sınıfınızı Ucuz Olarak Dekore Etmenin 11 Yolu

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

1.  Afişler
Hurda kumaş kullanarak, temelde hiçbir şey için bir şey yaratabilirsiniz - eklenen bonus? Büyük bir sınıfta bir çok duvar gayrimenkulünü kaplar! Ucuz kumaşı, iyi niyet veya büyük kutu mağazalarında bulabilirsiniz, Walmart – cruise cruise cruise!


 

2. Caddy olabilir
Her tablo için sarf malzemelerinin hazır bulundurulması zamandan ve ağırlığından tasarruf sağlayabilir. Ancak tüm tablolarınız için kadro satın alarak ekleyebilirsiniz. Bu DIY kadroları çok fonksiyonel ve ucuz olabilir! Sebze kutularını şimdi durulamaya başlayın ve arkadaşlarınızdan da aynısını yapmalarını isteyin - basit bir Facebook gönderisi muhtemelen ihtiyacınız olan her şeyi kazanır!


3. Esnek Oturma
Dikebilir ve vakit geçirebilirseniz, bu, sınıfınıza esnek bir koltuk katmanın harika bir yoludur. Bu sandıklar, okula dönüş bölümünde temel bir malzemedir ve üst üste bindirilmiş çarşaflar mükemmel döşemelik kumaşı oluşturur!


4. Kelime Duvarları
Bu uygun maliyetli fikirle kelimeleri değiştirmeyi kolay ve verimli hale getirin. Klasörlere yerleştirilmiş ve bağlayıcı klipslerle şeritten sarkan normal kağıtlar. 


5. Çubukları çevirin - kişisel bir dokunuşla
Bunları ortak seçmek için kullanın, cevaplamak veya görev atamak için birini arayın. Onlar ucuz ve bulmak kolaydır. Küçük bir marker veya boya onları bir sonraki seviyeye götürür. Yaratıcı olun ve oda temanıza veya yalnızca kişiliğinize uymasını sağlayın!


6. IKEA'nın Olduğu Bölüm
Bir ikea yakınında yaşayabilecek kadar şanslıysanız, gidip As-Is bölümüne bakın. Öğeler genellikle küçük kusurlar için işaretlenmiştir veya stokları düşüktür. Yaratıcı bir gözle, sevimli dekoru veya esnek oturmayı sınıfınıza getirmek için pek çok fırsat vardır . 


7. Çerçeve!
Dolar dükkanındaki çerçeveler, sınıf dekorunun biraz daha davetkar görünmesini sağlamak için çok ucuz bir yol . Eklenen bonus, içinde ne olduğuna da bir miktar dayanıklılık kazandırmaları!


8. Etiketler
Etiketler ucuzdur ve herhangi bir sınıfı daha organize ve tutarlı bir alana yükseltmek ve yükseltmek kolaydır. Zaten sahip olduğunuz kaplar için parlak, renkli etiketler yaparak işlerin nereye gittiğini tahmin etmeye çalışın. 


9. IKEA Çerçeveleri
Bunlar çeşitli şekillerde kullanılabilir, ancak bu bağlantı grafiği kesmek özellikle harika!


10. Kağıt… her şey. 
Kâğıt öğretmenler için çok erişilebilir ve biraz yaratıcılık çok büyük bir etki yaratabilir. Sınıf alanınızı doldurmaya çalışırken daha büyük ölçekli, daha parlak renkler ve daha koyu renklerdeki tasarımları düşünmeye çalışın. 


11. Çocuklara Yönelik Sanat
Sınıfınızın her inç karesini Pinterest'e yakışır bir dekorla kaplamak cazip gelse de, öğrenci çalışmaları için biraz açık alan bırakmaya çalışın. Çocuklara çalışmalarını sergileme konusunda gurur duyuyor ve tüm bu zor işleri hatırlamanızı sağlıyor. 


Sonuçta, nasıl dekore edilmeyi seçerseniz seçin - bunu kendi imkanlarınız dahilinde yapmayı unutmayın. Yalnızca parasal amaçlarınız için değil, zamanınız için de bir bütçe belirleyin. Mükemmel Pinterest sınıfını mükemmelleştirmeye çalışarak çıldırırsınız, ancak nihai hedefin görüşünü kaybetmeyin - her gün gelmekten hoşlandığınızı öğrenmeye elverişli, davetkar bir alan yaratın. 

https://www.boredteachers.com/classroom-ideas/decorate-your-classroom-on-the-cheap

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol