Sadece Bu İl MEM'de 29 Ekim Mesajı Yayınlanmadı!

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Kırklareli İl Başkanı Emrah MUTLUER yaptığı açıklamada, aradan 3 gün geçmesine rağmen Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesinde Cumhuriyetimizin 95'inci yıl dönümü için 01 Kasım 2018 saat 21.30 itibariyle herhangi bir kutlama mesajı yayınlanmadığını ve Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarıyla ilgili habere yer verilmediğini belirterek, teknik arıza sadece 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile mi sınırlı diye sordu?

MUTLUER, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine şu soruları yöneltti:

1. Teknik bir arıza nedeniyle (Hata 3) eklenemediği belirtilen kutlama mesajı ve bayram kutlama haberinin 30 Ekim'de farkına varılmasına rağmen, hala web sitesine eklenmemesinin nedeni nedir?

2. Çocuklarımıza bilişim çağını, kodlamayı, web sitesi kurmayı öğretiyorken, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün web sitesinin çağın gerektirdiği hızda ve güncellikte olmamasının sorumlusu kimdir?

3. Teknik sorun nedeniyle eklenemediği belirtilen haberler ortada yokken, sorun 1 Kasım 2018 saat 10:31'de çözülmüş olacak ki "Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde "Bir Fikrim Var" Proje Yarışması ile ilgili Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı." haberi yapılabiliyorsa, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı ve Bayram kutlaması haberi neden hala yapılmamaktadır?

4. Kırklareli'de Sayın Valimiz Osman BİLGİN himayesinde muhteşem bir şekilde kutlanan törenlerin siteye konulmak istenmeyişinin altında yatan nedenler nelerdir?

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Kırklareli İl Başkanı olarak yetkilileri uyarıyorum. 

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu ile ilgili kutlama mesajı yayınlatamamak, Kırklareli'de havai fişek gösterileri, konserler ve fener halayı ile muhteşem bir şekilde kutlanan törenin kutlama görüntülerini halkımızla buluşturamamak en hafif tabiriyle iş bilmezliktir, halkımıza saygısızlıktır. 

Böylesine önemli konularda bir kez daha hata yapılmamasını temenni ediyor, yetkililerin ve Kırklareli kamuoyunun bilgisine arz ediyorum. 

Emrah MUTLUER
Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Kırklareli İl Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al