Öğretmen Akademisi Vakfı'nda genel müdür değişikliği yapıldı

Öğretmen Akademisi Genel Müdürü Selman Behmuaras görevini  Semra Özcan'a devretti. Görevi devrettikten sonra yaptığı açıklamada, üzülerek ayrıldığını belirtti
Selman Behmuaras, "Öğretmen Akademisi Vakfı’nda Aralık 2014 tarihinden bu yana, gurur ve mutlulukla yürüttüğüm Genel Müdürlük görevimden 31 Ocak 2018 tarihi itibariyle üzülerek ayrıldığımı bilgilerinize sunarım. Onur duyarak temsil ettiğim Vakfın bayrağını iç huzuru ve gönül rahatlığı ile benden sonra geleceklere devrediyorum." açıklamasında bulundu.


Semra Özcan Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Politika Bölümü mezunu olan Semra Özcan, profesyonel kariyerini Garanti Bankası’nda sürdürmüştür. 2003 yılına kadar Garanti Bankası’nda müfettişlik ve Teftiş Kurulu'nda Eğitim, İnsan Kaynakları ve Teknolojiden Sorumlu Kıdemli Müfettişlik görevlerini üstlenmiştir. 2003-2018 arasında Garanti Bankası'nda 5 farklı şubede Şube Müdürlüğü yapan Semra Özcan, halen Garanti Bankası'nın sponsorluğunu yaptığı PWN Finans Sektörü'nde çalışan kadınlara yönelik mentorluk programında mentor olarak görev yapmaktadır. Semra Özcan, 12 Şubat 2018 itibarıyla Öğretmen Akademisi Vakfı’nın (ÖRAV) Genel Müdürlüğü görevini üstlenmiştir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol