Öğrencilerden Kahraman Mehmetçik İçin Muhteşem Klip

Klip, erkek öğrencilerin Her Türk Asker Doğar sözü ile başlıyor ve Türklerin karşısında savaşma gafleti gösteren yabancıların, Türkler ve Türk Askeri hakkında söylediği sözler ile devam ediyor.

Her saniyesi üzerinde ince ince düşünülmüş muhteşem klip daha sonra geçmişi Şan ve Şerefle dolu Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Kahraman Mehmetçiğe övgü dolu sözler ile sürüyor.

Öğrencilerin hazırladıkları klipte 15 Temmuz hain darbe girişiminde, komutanından aldığı emri canı pahasına ve tereddütsüz yerine getiren Şehit Ömer HALİSDEMİR de unutulmadı ve Nöbet Sırasının kendilerinde olduğu belirtildi.

Atatürk’ün Türk askeri için söylediği sözlerin de yer aldığı klip, Bayrak şiirinin ardından, öğrencilerin hep bir ağızdan Bir Ölür Bin Diriliriz sözü ve öğrencilerin oluşturduğu TSK koreografisi ile sona eriyor.

Kırklareli Üsküp Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcısı Emrah MUTLUER; Atatürk´ün oldukça önem verdiği eğitim ordusunun bir neferi olarak öğrencilerimizi vatana, millete hayırlı bireyler olarak yetiştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz diyerek, operasyonda olan kahraman Mehmetçiğimize de bir nebze olsun destek olabilmek, yüreğimizin onlarla olduğunu hissettirebilmek için bu klibi hazırladık dedi.

Okul Müdürü Mustafa AKYÜZ de klibin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, Kahraman Mehmetçik için ne yapsak hakları ödenmez, Rabbim muzaffer eylesin dedi.

 
22-02-2018

22-02-2018

22-02-2018

22-02-2018

22-02-2018

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol