Öğrenci Sınıfta Uykuya Daldı ve Öğretmen Tepkisi Beklenmedik

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Cheney'den öğretmen olan Monte Syrie, muhtemelen bir öğrencinin sınıfında uyuyakaldığı ilk öğretmendir, ama onu ele alma biçimi herkesi şaşırttı.Şey Cheney Lisesinde bir ikinci sınıf öğretmeni olan Twitter, Twitter'da bir hikaye paylaştı. sınıfında uyuya kalmış öğrenci. Onu uyandırmak yerine, öğretmen davranışlarını bizzat almamaya karar verdi. Empatik öğretmen, kızın evdeki mesleklerden ve ders dışı etkinliklerden çok yorgunduğunu biliyordu, bu yüzden ona ihtiyaç duyduğu her şeyi vermeye karar verdi. Syre Bored Panda'ya “İlk elden ne kadar dolu olduğunu ve hayatlarını nasıl canlandıracağını biliyorum” dedi .

Öğretmen, merhamet eylemini çok yakında ödemeyi beklemiyordu. Daha sonra o gün, öğrenci, derste yazdığı dersi çevirerek, kaçırdığı zaman için hazırlandı. “Taşınmıştım. Syre, hayatında hokkabazlık yapan her şeye rağmen çalışmasını sağlayan bu çocuk tarafından taşındı. “Hayır, bunu en verimli veya örnek şekilde yapmaz, ama kim yapar? Yapmıyorum. Hayatımı zar zor yönetebilirim ve Meg gibi, şimdi küçük bir zarafetten faydalanabilirim ve sonra da ekledi ”diye ekledi.

Twitter iş parçacığı viral gitti ve çok dikkat çekti. “Beni bunun için kovamazlar mı?” Diye sordu Syre, bazı insanlar onu bu şekilde ele aldıkları için eleştirdikten sonra. Ancak, okuyucuların büyük çoğunluğu öğretmenine öğrencisine merhamet gösterdikleri için övgüde bulundu. “Bana umut veriyor, çünkü bana eğitimin insan tarafını“ al ”ve yaşadığını söylüyor,” dedi.

Öğretmen, öğrencileri için ilk kez şefkat göstermiyor. “Bu yılın başında Jaden bana geldi ve“ Sy, bilimimi yapmak zorundayım ”dedi. Belli ki sıkıntılıydı ve işime odaklanamayacaktı, bu yüzden yapması gerektiğini hissettiği şeyi yapmasına izin verdim. O işimi o gece yapacağıma söz verdi. O yaptı. Onların ihtiyaçları benim temel düşüncem. Güvenin ve esnekliğin yoldan ayrılmayı, uyumsuzluğa sahip olmaktan çok daha uzağa gidebildiğini buldum. ”

İnşallah bu, diğer öğretmenlere öğrencilerini daha iyi anlamaları için ilham verecek!

Cheney, Washington'dan bir İngilizce öğretmeni olan Monte Syrie ile tanışın

Öğrencilerine sadece gramer hakkında değil, aynı zamanda şefkat ve empati hakkında da öğretmeye çalışır.

Onun sınıfında uyuyakalmış bir kıza karşı nazik olma konusundaki görevi viral gitti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol