Ödevimiz Kudüs

Milli Eğitim Bakanlığı: Ortaöğretim genel müdürlüğü, tarafından illere gönderilen yazı ile, 2018 yılı boyunca il genelinde, tüm okullarda ve tüm derslerde, Kudüs konulu etkinlikler olacak. Sınıf panolarıda dahil olmak üzere yapılacak 10 başlıkta faaliyet planı tüm iller ve okullarda yapılacak. 

MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından bütün illere gönderilen yazı ile 2018 yılı boyunca il genelinde, okullarda ve tüm derslerde Kudüs konulu etkinlikler düzenlenmesi talimatı verildi. Bakanlık planlanan faaliyetlerin kontrolü için 15 Haziran 2018’e kadar listelerin genel müdürlüğe gönderilmesini istedi.

Ödevimiz Kudüs

Bakanlık il milli eğitim müdürlüklerine şehir genelinden, okullara, oradan da sınıf panolarına kadar uzanan 10 başlıkta faaliyet planı gönderdi. MEB, tarih ve coğrafya dersleri başta olmak üzere bütün derslerde öğretmenler tarafından öğrencilere “Kudüs’ün tarihteki yeri ve önemi” konusunun anlatılması talimatı verdi. Bu kapsamda il genelinde “Dünden bugüne Kudüs” sempozyumları düzenlenmesini isteyen bakanlık, lise öğrencileri arasında “Kudüs’e mektup” konulu yarışmalar düzenlenmesini ve dereceye giren mektupların okunacağı programların organize edilmesini istedi.

Ozan Çepni

Anahtar Kelimeler:
ödevKudüsEğitimMeb

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol