MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ LEVENT BÜLBÜL ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Önder Kahveci ve Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın Genel Başkanları, TBMM’de MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 Görüşmede kamu çalışanlarını ve çalışma hayatını yakından ilgilendiren güncel konular hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Genel Başkan Önder Kahveci, yıllardır yozlaştırılan kamuyu liyakat ve ehliyet sahibi çalışanlarla yeniden ayaklandırmak gerektiğine dikkat çektiği konuşmasında memurların ek gösterge hususunda beklentilerini aktardı. Sendikal ayrımın kamuya verdiği sıkıntıları dile getiren Kahveci, “Sendikal ayrımın artık bir son bulması gerekmektedir. Mülakat yoluyla torpilin işletilerek değil, ehliyet ve liyakat sahibi olanların hakkıyla yönetici seçildikleri bir sistemin oluşturulması gerekmektedir” dedi.

Sözleşmeli çalışanların da kadro beklentisine değinen Kahveci, kendilerini dinleyen Levent Bülbül’e teşekkürlerini sundu.

TBMM’de MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül ise Türkiye Kamu-Sen gibi bir sivil toplum kuruluşunun varlığının ülkenin birlik ve beraberliğini koruması açısından önemine değindi. Özellikle kamu çalışanlarının menfaatlerinin ve haklarının korunması noktasında da Türkiye Kamu-Sen’in ciddi çalışmalar yaptığına dikkat çeken Bülbül, kendilerini ziyaret eden heyete teşekkürlerini sundu.

Ziyarette, MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül’e Türk bayrağı hediye edildi.

banner47

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14