MEB: Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Eğitimi Semineri Başladı

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri kapsamında, 02-05 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Eğitimi Semineri”, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI ve YEĞİTEK  Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı M. Hakan BÜCÜK’ün katılımıyla başladı. 

YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI açılış konuşmasında: Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nin yenilikçi uygulamaları eğitim sistemine kazandırmak, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânı sunmak için verildiğini; eğitim öğretimde inovasyonun ve yenilikçi bakış açılarının keşfedilmesi ve yaygınlaştırılması için bu çalışmaların öne çıkarılması gerektiğini vurguladı.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Eğitimi Semineri, aday ödül başvuru değerlendiricilerine gereken pratik ve kuramsal eğitimin verilmesini kapsıyor. Seminerde etkinlikler ile aday değerlendiricilerinin gerekli bilgi ve becerileri kazanması sağlanacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol