Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat Değer Milli Eğitim Müdürlerini Ziyaret Etti

Muğla ilimiz için büyük bir şans olan Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci beyi ziyaret ettim.Geldiği günden beri gerek çalışmaları ile gerekse yöneticiliği ile ilimizi daha da ileri götüren milli eğitim müdürümüze göstermiş olduğu samimi ve içten misafirperverliğinden dolayı derneğimiz adına çok teşekkür ederim.


Çok değerli ve idareciliği ile örnek olan Yatan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa Baykal Bey'i ziyaret ettim. Lider Eğitimci Yazarlar Derneğimiz adına göstermiş olduğu samimi ve içten misafirpervirliğinden dolayı teşekkür ederim.


Vizyon ve misyonu ile çok güzel çalışmalara imza atan ve her türlü güzel fikirleri destekleyen Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ŞEN Bey'i ziyaret ettim. Ziyaret esnasında bulunan başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Şen bey olmak üzere Şube Müdürü Sayın Meral TAKEŞ hanım , Özel Büro Öğretmenleri Ferda Yılmaz hanım ile Mustafa İbiş beye Lider Eğitimci Yazarlar Derneğimiz adına çok teşekkür ederim.

Özellikle çok önemsediğim “Bayrağımın Altında Ne Var?” Projesi ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunma fırsatı da buldum ki bu projenin ülkemizin tüm milli eğitim müdürlüklerine yayılması gerektiğini düşünüyorum. Proje kapsamında hazırlanan tüm materyallerin hediye edilmesi de ayrıca beni çok mutlu etti.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol