İzmir'de depremin ardından okullar tatil olacak mı?

İzmir'de depremin ardından okullar tatil olacak mı? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan son dakika açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk İzmir'deki 6.6 şiddetindeki depremin ardından, eğitime bir hafta ara verme kararı aldıklarını duyurdu. Son dakika haberine göre; Ziya Selçuk yaptığı açıklamada, 
"Eğitim ailesi olarak öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz ve velilerimizle birbirimize çok daha sıkı kenetlenerek güçlükleri birlikte aşacağız." dedi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan İzmir'deki eğitim-öğretim ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Bakan Ziya Selçuk sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, İzmir'de eğitime bir hafta ara verme kararı aldıklarını söyleyerek, eğitim ailesi olarak güçlükleri birlikte aşacaklarını belirtti.Bakan Selçuk, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, 6.6 büyüklüğündeki depremle sarsılan İzmir'de eğitime bir hafta ara verme kararı aldıklarını duyurdu. Selçuk, "Yaraları hep birlikte saracağız. İzmir il genelinde eğitime bir hafta süreyle ara verme kararı aldık. Eğitim ailesi olarak öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz ve velilerimizle birbirimize çok daha sıkı kenetlenerek güçlükleri birlikte aşacağız" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13