İSTANBUL/KARTAL KONUKEVİMİZ ÜYELERİMİZİN HİZMETİNE AÇILMIŞTIR.

Sandığımızın 2016 yılında yapılan 7. Dönem 4. Olağan Temsilciler Kurulunda, başta tedavi hizmeti almak maksadı ile yurt genelinden Ankara, İstanbul ve İzmir’e gelen üyelerimiz olmak üzere tüm üyelerimize sağlık, eğitim ve sosyal amaçlı seyahatlerinde konaklama hizmeti verilmesini temin maksadıyla konukevi açılması kararı alınmış ve bu karara istinaden mevcut Ankara Konukevimize ilaveten İstanbul ve İzmir İllerinde de Konukevi açılması maksadıyla Kamu Kurumlarından temin edilen binalarda gerekli tadilat ve dönüşüm imalatları başlatılmıştır.

Bu kapsamda; 2019 yılında tadilatı tamamlanan, Gümüşpınar Mahallesi, Adaçayı Sokak No:3 Soğanlık-Kartal/İSTANBUL adresinde bulunan İLKSAN Kartal Konukevimiz, 43 oda, 86 yatak kapasiteli olup; oda (+) kahvaltı konsepti ile misafirlerimize kesintisiz hizmet vermek için faaliyetine başlamıştır.

Odalarında 24 saat sıcak su, saç kurutma makinası, mini buzdolabı, TV, ücretsiz kablolu ve kablosuz internet hizmeti verilen Konukevimizin fiyat listesine https://www.ilksan.gov.tr/…/ISTANBULKARTAL-KONUKEVIMIZ-…/630 adresinden ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon Tel: 0 216 442 1943
e posta : dehakartal@adtur.com.tr

Adres ve konum bilgisine https://www.ilksan.gov.tr/…/…/Programlar/Konum%20Bilgisi.png adresinden ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:
IstanbulKARTAL KONUKEVİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol