İlkokul öğrencilerine üniversitelilerden yürekli dokunuş

TRABZON- Vakfıkebir Adnan Demirtürk KYK yurdunda kalan 26 üniversite öğrencisi planlamış oldukları sosyal sorumluluk projesi kapsamında Fevziye İlkokulunu ziyaret ederek öğrencileri sevindirdiler.
Üniversiteli Öğrenciler minik öğrencilerle İp atladı, top oyunları, mendil almaca, yağa satarım bal satarım gibi çocuk oyunları oynadılar, birlikte derse girip hoşça vakit geçirdiler.
Bu ziyaretten oldukça memnun kalan minik öğrenciler ablaları ve ağabeyleriyle doyasıya eğlendi. Renkli görüntülerin yaşandığı ziyarette minikler ve üniversitelilerin bir arada olmaktan dolayı mutlulukları gözlerinden de okundu.
Öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çekildikten sonra kış öncesinde duyarlılık gösteren üniversite öğrencileri, miniklere kaşkol, bere ve kırtasiyeden oluşan hediye paketleri dağıttılar.
Minik öğrencilere nasihatlerde bulunan üniversiteliler, başarılı öğrenci olmak için çok çalışılması gerektiğini belirterek, “Hedeflerinize ulaşmak için planlı, düzenli ve çok çalışmanız gerekir” şeklinde konuştular.
Etkinliğin ardından geriye objektiflere yansıyan mutlu anlar kaldı.

SELÇUK KAHYAOĞLU 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol